CITYBLOCK349EP

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

Терміни

Клієнт – повністю дієздатна фізична особа, яка розміщує Замовлення на сайті https://potolkoff.kiev.ua/, або замовляє товари та послуги на дому, або в офісі Продавця, вказане в якості покупця Товару, або використовує Товари, придбані у Продавця, виключно для особистих, сімейних, домашніх і інших потреб, не пов’язаних із здійсненням підприємницької діяльності.

Продавець – компанія, яка реалізує Товар, представлений на інтернет-сайті https://potolkoff.kiev.ua/ з асортименту Продавця, а також здійснює послуги з доставки товару і його монтажу.

Інтернет-магазин – інтернет-сайт, що належить Продавцю, який має адресу в мережі Інтернет https://potolkoff.kiev.ua. На ньому представлені Товари, що пропонуються Продавцем своїм Клієнтам для оформлення Замовлень, а також умови оплати і доставки цих Замовлень Клієнтам.

Оферта – публічна пропозиція Продавця, адресована будь-якій фізичній особі (громадянину), укласти з ним договір купівлі-продажу (далі – «Договір») на існуючих умовах, що містяться в Договорі.

Акцепт – повне й беззастережне прийняття Клієнтом умов цього Договору.

Товар – об’єкт матеріального світу, не вилучений з цивільного обороту, представлений до продажу на сайті https://potolkoff.kiev.ua і наявний в асортименті Продавця.

Замовлення – належним чином оформлений запит Клієнта на доставку за вказаною адресою переліку Товарів, обраних на Сайті.

Монтаж – робота по встановленню Товару і додаткових комплектуючих (закладні під освітлювальні прилади, маскувальна вставка, обводи труб тепло та газопостачання і т. д.).

Служба доставки – вбрання Клієнтом при оформленні Замовлення особа, яка надає послуги з доставки Замовлень Клієнтам.


1. Загальні положення 

1.1. У відповідності до положень ЦК України про роздрібну купівлю-продаж, Закону України «Про захист прав споживачів», Наказу Міністерства економіки України від 19.04.2007 № 103 «Про затвердження Правил продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями» та інших правових актів, прийнятих відповідно до них даний документ є публічною офертою, і в разі прийняття викладених нижче умов фізична особа, яка провадить акцепт цієї оферти, здійснює оплату Товару Продавця відповідно до умов цього Договору. 

1.2. Продавець залишає за собою право вносити зміни в цей Договір в односторонньому порядку.

1.3. Клієнт погоджується з умовами цього Договору натисканням кнопки “Оформити замовлення” при оформленні Замовлення на Сайті.

2. Предмет Договору

2.1. Продавець зобов’язується передати Клієнту Товар відповідно до діючої ціни Товару, опублікованої на Сайті Продавця, а Клієнт зобов’язується прийняти та оплатити Товар згідно з умовами цього Договору.

2.2. Цей договір регулює роздрібну купівлю-продаж Товару в Інтернет-магазині в тому числі:

• самостійне оформлення Клієнтом Замовлення в Інтернет-магазині;

• оплату Клієнтом Замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;

• виконання і передачу Замовлення Клієнту у власність на умовах цього Договору.

3. Оформлення і терміни виконання Замовлення

3.1. Замовлення Клієнта може бути оформлений такими способами:

а) прийнятий по телефону через Фахівця відділу продажів;

б) оформлений Клієнтом самостійно на Сайті;

в) оформлений Спеціалістом відділу продажів Продавця.

3.2. При оформленні Замовлення Клієнт повинен вказати наступну інформацію:

• ПІБ Клієнта або Одержувача Замовлення;

• контактний телефон;

• адреса доставки Замовлення;

• спосіб доставки Замовлення;

• форму оплати Замовлення;

• на вимогу Продавця іншу інформацію, необхідну для виконання зобов’язань за цим Договором.

3.3. Після оформлення Замовлення Клієнту надається інформація про очікувану дату відвантаження. Зазначена дата залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця і часу, необхідного на обробку Замовлення.

3.4. Попередня дата відвантаження повідомляється Клієнту за телефоном або електронною поштою. Кінцеві терміни отримання Замовлення Клієнтом залежать від адреси та регіону доставки, роботи конкретної Служби доставки, і безпосередньо не залежать від Продавця.

3.5. Всі інформаційні матеріали, які представлені на Сайті, носять довідковий характер і не можуть в повній мірі передавати достовірну інформацію про  властивості і характеристики Товару, включаючи кольори, розміри, форми і ціну товару. У разі виникнення у Клієнта питань, що стосуються властивостей і характеристик Товару а також його вартості, перед оформленням Замовлення Клієнт повинен звернутися до Продавця.

3.6. У разі відсутності замовлених Товарів у Продавця, в тому числі і з причин, не залежних від Продавця, Продавець має право анулювати зазначений Товар із Замовлення Клієнта і повідомити про це Клієнта шляхом направлення електронного повідомлення на адресу, вказану при реєстрації, або по телефону.

3.7. У разі анулювання повністю або частково передплаченого Замовлення вартість анульованого Товару повертається Продавцем Клієнту тим способом, яким за Товар спочатку було сплачено.

3.8. Зазначена на Сайті ціна на Товар, тимчасово відсутній у продажу, не є остаточною. При появі Товару у продажу ціна може змінитися.

4. Доставка Товару

4.1. Територія доставки обмежена територією України окрім тимчасово окупованих територій відповідно до Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України».

4.2. Ризик випадкової загибелі або випадкового пошкодження Товару переходить до Клієнта з моменту передачі Замовлення безпосередньо Клієнту або зазначеній ним особі, або доставки Товару до обраного Клієнтом перевізника. Продавець не несе відповідальності за діяльність Служби доставки в разі псування, втрати або крадіжки Товару під час транспортування.

4.3. Способи доставки Товарів вказані на Сайті Інтернет-магазину.

4.4. Вартість доставки кожного Замовлення вказується на Сайті обраного перевізника і розраховується індивідуально, виходячи з регіону і способу доставки.

4.5. Замовлення вручається Клієнту або іншій особі, зазначеній в якості отримувача Замовлення. При неможливості отримання Замовлення, оформленого за готівковий розрахунок, зазначеними вище особами Замовлення вручається особі, яке готове надати відомості про замовлення (номер відправлення і / або ПІБ отримувача), а також оплатити вартість Замовлення в повному обсязі особі, яка здійснює доставку Замовлення.

4.6. Щоб уникнути випадків шахрайства, а також для виконання взятих на себе зобов’язань в п. 5.6 цього Договору, при врученні передплаченого Замовлення особа, яка здійснює поставку Замовлення, має право зажадати документ, що засвідчує особу отримувача, а також вказати тип і номер наданого Одержувачем документа на квитанції до замовленням. Продавець гарантує конфіденційність і захист персональної інформації Одержувача (розділ 8 цього Договору).

4.7. При передачі Замовлення Клієнт повинен перевірити зовнішній вигляд і упаковку Замовлення, кількість Товару в замовленні, комплектність і асортимент а також підписати документ, що підтверджує отримання Замовлення. Співробітник Продавця, який здійснює видачу Товару, не є технічним фахівцем, не дає кваліфікованих консультацій по принципам функціонування і роботи виробу. Після проставлення підпису Клієнта в документі, що підтверджує отримання Замовлення, Продавець має право відмовити Клієнту в задоволенні претензій Клієнта до зовнішнього вигляду і упаковки Замовлення, кількості Товару в замовленні, комплектності та асортименту.

4.8. У разі вибору Клієнтом в якості способу доставки отримання Замовлення в пункті самовивозу, Клієнт зобов’язується отримати Замовлення протягом 3 (Трьох) днів з моменту повідомлення Клієнта про формування Замовлення в пункті самовивозу. Неотримання Замовлення в установлений термін вважається відмовою Клієнта від виконання договору купівлі-продажу і є підставою для анулювання Замовлення Продавцем. При цьому, Клієнт зобов’язується протягом 2 (Двох) днів з моменту закінчення строку на отримання Товару сплатити витрати Продавця на формування та зберігання Товару у розмірі 50% вартості Товару.

5. Оплата Товару

5.1. Ціна Товару вказується на Сайті. У разі якщо ціна замовленого Клієнтом Товару вказана неправильно Продавець за першої нагоди інформує про це Клієнта для підтвердження Замовлення за виправленою ціною або анулювання Замовлення. При неможливості зв’язатися з Клієнтом дане Замовлення вважається анульованим. Якщо Замовлення було оплачено, Продавець повертає Клієнту оплачену за Замовлення суму.

5.2. Продавець має право змінити ціну Товару на Сайті в односторонньому порядку.

5.3.  Способи оплати Товару:

• готівкою при передачі Товару;

• банківський переказ;

• за допомогою банківської карти.

5.4. При виборі Клієнтом оплати готівкою при передачі Товару Клієнт передає гроші кур’єру або в пункті самовивозу. Оплата приймається в національній валюті України у відповідності до ціни, зазначеної в товарному чеку.

5.5. При виборі Клієнтом оплати за допомогою банківського переказу Клієнт має право оплатити Товар через будь-який банк, що надає таку послугу. При передачі Товару Клієнт повинен пред’явити паспорт і квитанцію про оплату.

5.6. Оплата Клієнтом Товарів банківською карткою проводиться шляхом переадресації на сайт системи електронних платежів. Для передачі конфіденційної інформації від Клієнта на сервер використовується протокол SSL 3.0, чим досягається максимальний захист інформації, що передається. Подальша передача інформації здійснюється закритими банківськими мережами надзвичайно захисту. Таким чином, персональні і банківські дані Клієнта недоступні для працівників Інтернет-магазину. Порядок оплати вказаний на Сайті Продавця в розділі “Доставка і оплата”.

5.7. При передоплаті Товарів Замовлення приймається в обробку тільки після зарахування грошових коштів Клієнта на розрахунковий рахунок Продавця. При цьому Товар під замовлення не резервується і Продавець не може гарантувати доступність Товару на складі Продавця, зазначену в момент оформлення Замовлення, як наслідок, можуть збільшуватися терміни обробки Замовлення.

5.8. Продавець має право надавати Клієнту знижки на Товар і встановлювати програму бонусів, проводити акції. Види знижок, бонусів, порядок і умови їх нарахування, умови акції можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

5.9. Якщо Клієнт бере участь у проведеній Продавцем акції, то він зобов’язаний неухильно виконувати її умови, зазначені на Сайті Продавця. У разі порушення умов акція перестає діяти у відношенні придбаного Клієнтом Товару.

6. Повернення Товару

6.1. Повернення Товару належної якості:

6.1.1. Клієнт має право відмовитися від Товару в будь-який час до його передачі, а після передачі Товару – протягом 14 (Чотирнадцяти) днів, не рахуючи дня покупки. Повернення Товару належної якості можливий у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості (Товар не був у споживанні, збережено його споживчі властивості, товарний вигляд, упаковка, повна комплектація, пломби, ярлики), а також документ, що підтверджує факт і умови покупки вказаного товару. Відсутність у Клієнта документа, що підтверджує факт і умови покупки товару, не позбавляє його можливості посилатися на інші докази придбання товару у цього продавця. Термін повернення Товарів належної якості може бути збільшений Продавцем.

6.1.2. Не підлягають поверненню Товари належної якості, що мають порушену одноразову упаковку.

6.1.3. Клієнт не має права відмовитися від Товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, зокрема але не виключно, виготовлена ПВХ плівка для натяжної стелі, якщо зазначений Товар може бути використаний виключно Клієнтом, що його купує.

6.1.4. За попереднім погодженням дати і часу Клієнт має право повернути Товар через кур’єрську службу Продавця, при цьому Клієнт зобов’язаний відшкодувати Продавцю витрати на доставку по Прейскуранту, вказаною на Сайті в розділі «Доставка».

6.1.5. При відмові Клієнта від Товару згідно п. 6.1 цього Договору Клієнт зобов’язується відшкодувати Продавцю усі витрати на доставку повернутого Товару.

6.2. Повернення Товару неналежної якості:

6.2.1. У разі виявлення Клієнтом недоліків у попередньо оплаченому Товарі, Клієнт, у відповідності до статті 8 Закону України «Про захист прав споживачів», має право вимагати:

 • пропорційного зменшення ціни;
 • безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк;
 • відшкодування витрат на усунення недоліків товару.

7. Інтелектуальна власність

7.1. Вся текстова інформація та графічні зображення, що знаходяться на Сайті Продавця, є власністю Продавця і / або його контрагентів.

8. Конфіденційність і захист персональної інформації

8.1. Надання інформації Клієнтом:

8.1.1. При реєстрації на Сайті Клієнт надає наступну інформацію: Прізвище, Ім’я, адреса електронної пошти, телефон, пароль для доступу до Сайту.

8.1.2. Надаючи свої персональні дані при реєстрації на сайті, Клієнт погоджується на їх обробку Продавцем, в тому числі і з метою просування Продавцем товарів та послуг. Всі передані Клієнтом персональні дані в рамках цього Договору оферти відносяться до групи загальнодоступних персональних даних.

8.1.3. Якщо Клієнт не бажає, щоб його персональні дані оброблялися, то він повинен звернутися в Службу по роботі з клієнтами Продавця через форму зворотного зв’язку на Сайті. У такому випадку вся отримана від Клієнта інформація (в той числі логін і пароль) видаляється з клієнтської бази Продавця і Клієнт не зможе розміщувати Замовлення на Сайті.

8.2. Використання інформації, наданої Клієнтом і одержуваної Продавцем.

9.2.1. Продавець використовує інформацію:

• для реєстрації Клієнта на Сайті;

• для виконання своїх зобов’язань перед Клієнтом;

• для оцінки та аналізу роботи Сайту;

• для визначення переможця в акціях, що проводяться Продавцем.

8.2.2. Продавець має право направляти Клієнту повідомлення рекламно-інформаційного характеру. Якщо Клієнт не бажає отримувати розсилки від Продавця, він повинен відмовитися від неї, направивши на електронну адресу Продавця лист з відповідним змістом.

8.3. Розголошення інформації, отриманої Продавцем:

8.3.1. Продавець зобов’язується не розголошувати отриману від Клієнта інформацію. Не вважається порушенням надання Продавцем інформації агентам і третім особам, що діють на підставі договору з Продавцем, для виконання зобов’язань перед Клієнтом.

8.3.2. Не вважається порушенням зобов’язань розголошення інформації відповідно до обґрунтованих і застосовними вимогами закону.

8.3.3. Продавець має право використовувати технологію “cookies”. “Cookies” не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.

8.3.4. Продавець отримує інформацію про ip-адресу відвідувача Сайту https://potolkoff.kiev.ua. Дана інформація не використовується для встановлення особистості відвідувача.

8.3.5. Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Клієнтом на Сайті в загальнодоступній формі.

9. Інші умови

9.1. До відносин між Клієнтом і Продавцем застосовується законодавство України.

9.2. У разі виникнення питань і претензій з боку Клієнта він повинен звернутися в Службу по роботі з клієнтами Продавця по телефону або через форму зворотного зв’язку на Сайті на головній сторінці. Усі виникаючі суперечки Сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів, у разі недосягнення згоди суперечка буде передана на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства.

9.3. Визнання судом недійсності будь-якого положення цього Договору не тягне за собою недійсність інших положень.

10. Форс-мажорні обставини.

10.1. Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов’язань за Договором на час дії непереборної сили. Під непереборною силою розуміються надзвичайні і непереборні за даних умов обставини, що перешкоджають виконанню своїх зобов’язань Сторонами за цим Договором. До них відносяться стихійні явища (землетруси, повені і т. п.), Обставини суспільного життя (воєнні дії, надзвичайні стани, найбільші страйки, епідемії і т. п.), Заборонні заходи державних органів (заборона перевезень, валютні обмеження, міжнародні санкції заборони на торгівлю і т.п.). Протягом цього часу сторони не мають взаємних претензій, і кожна зі Сторін приймає на себе свій ризик наслідків форс-мажорних обставин.

Статья 11. Термін дії договору.

11.1. Цей Договір набуває чинності з моменту оформлення Замовлення, і закінчується при повному виконанні зобов’язань Сторонами.

Сделайте online заявку и получите гарантированную скидку от 3% до 15%

  Фотогалерея работ
  ГОТОВЫЕ РЕШЕНИЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Подробнее
  Ванная, 5 м.кв
  3,072 грн
  Подробнее
  Хотите узнать точную стоимость Вашего будущего потолка? Оформите заявку, и наш технический специалист сделает это абсолютно БЕСПЛАТНО в удобное для вас время.
  ТРЕНД года
  Парящие линии
  Подробнее