CITYBLOCK349EP

Фотодрук на натяжній стелі – завжди стильно і незвично

Новинкою в сучасному дизайні і декоруванні приміщень, безсумнівно, є натяжні стелі з фотодруком. Кожна така стеля являє собою унікальний витвір і здатний повністю перетворити зовнішній вигляд приміщення, створити потрібний ефект. А завдяки тому, що на такі стелі можна нанести абсолютно будь-принт, виглядати вони будуть відмінно всюди – хоч в офісі, хоч удома.

Якщо ж говорити про матеріал, який використовується для натяжних стель з фотодруком, то він не тільки має неперевершений зовнішній вигляд, але і гарантовано безпечний для здоров’я людини. А ще такі стелі довговічні, практичні, надійні, еластичні і міцні. І фотодрук жодним чином не знижує експлуатаційних характеристик використаного матеріалу, а навіть навпаки – підвищує.

Завдяки використанню еко-сольвентних фарб, які повністю безпечні для здоров’я людини і відмінно зберігають свій колір на довгі роки, декорувати приміщення стало набагато простіше. Такі фарби не «пливуть», не тріскаються і не обсипаються. Нанесені таким чином зображення будуть залишатися яскравими і чіткими протягом багатьох років.

Дизайнери приміщень виділяють такі переваги натяжних стель:

  • Фото-друк має дуже естетичний вигляд;
  • Дозволяє домогтися ексклюзивності в інтер’єрі;
  • Друк на стелях дає необмежений простір для втілення дизайнерських ідей.

Якщо ж говорити про сам процес нанесення фотодруку, то він досить простий і складається сумарно з трьох основних етапів:

  1. вибір малюнка;
  2. його друк на матеріалі для стелі;
  3. передача готового виробу замовнику.

Як бачите, прикрасити свій будинок незвичайним малюнком тепер зовсім нескладно. Для цього просто варто встановити натяжні стелі з фотодруком.

Будь ласка, оцініть сторінку

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

Фотогалерея робіт
ГОТОВІ РІШЕННЯ
Спальня, 7 м.кв
1,760 грн
Детальніше
Ванна, 5 м.кв
2,050 грн
Детальніше
Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
ТРЕНД року
Парящі лінії
Детальніше
Популярні статті

Зміст: Особливості дизайну стелі Дворівневі стелі. Які бувають? Натажние стелі з фотодруком Переваги натяжних стель на кухні Догляд за натяжними стелями на кухні Популярні запитання Багато хто погодиться, що кухня…

Перш ніж придбати безшовну натяжну стелю необхідно визначитися з виробником безшовної натяжної стелі і сумою, яку Ви готові витратити. Компанії часто знижують ціну на безшовну натяжну стелю включаючи в неї…

Глянцева натяжна стеля – найбільш сучасний, стильний і ефектний спосіб обробки стелі. Глянцеві поверхні прекрасно поєднуються з інтер’єром практично будь-якого стилю, а широкий спектр кольорових рішень дозволяє втілити в життя…

Одним з особливих елементів декору приміщення є натяжна стеля. Коли ремонтом займається фахівець, то власник не думає про те, як вибрати натяжну стелю – все це здатний вирішити професіонал своєї…

Натяжні стелі вже тривалий час утримують лідерство серед стельових конструкцій, оскільки здатні забезпечити ідеально рівну поверхню, а також втілити в життя навіть найскладніші дизайнерські ідеї. Існує кілька типів таких виробів….