CITYBLOCK349EP

Монтаж

Монтаж натяжних стель залишається одним з найбільш трудомістких процесів. Щоб провести якісний монтаж, необхідно врахувати безліч важливих моментів, в тому числі правильність вимірів, тип матеріалів, професійний рівень фахівців і багато іншого. Фахівці компанії «Potolkoff» мають всі необхідні знання по технічним і естетичним характеристикам різних фактур натяжних стель, в тому числі – ПВХ-плівки і тканинних стель CLIPSO, а також всіх видів екологічно чистих матеріалів і комплектуючих, необхідних для установки натяжної стелі.

Правильний замір – запорука гарного результату

Замір габаритів для майбутньої стелі задасть темп майбутній роботі. Тому при проведенні замірів фахівцем компанії «Potolkoff» складається точний креслення з урахуванням всіх побажань клієнта. Паралельно замовнику надаються каталоги для вибору колірної гами й фактури обраної ПВХ-плівки або тканини. Також клієнти в разі потреби отримують професійні рекомендації по кожному варіанту.

За фактом вимірів і складання плану майбутнього монтажу фахівці компанії спільно з клієнтами приймають рішення по тонкощам і умовам установки. Враховується наявність і розташування швів або стиків, вибір світильників, висота майбутньої натяжної стелі і способи кріплення.

Як правильно провести монтаж стель?

Бригада монтажників в призначену договором дату починає монтаж заздалегідь нарізаного за розмірами кімнати натяжної полотна. Технологія монтажу враховує самі ретельні тонкощі для створення рівної надійної поверхні. Якщо базова поверхня приміщення досить рівна, що зустрічається вкрай рідко, в роботах використовують невелику стельове кріплення, яке дозволяє зачепити натяжну частина всього на 2 см нижче базової. Якщо ж стельові плити перекриттів мають перепади або нерівності на стиках, фахівці радять застосовувати стінне кріплення.

За допомогою точного рівня монтажники виводять лінію периметра приміщення і ставлять алюмінієвий профіль. У деяких випадках експерти радять використовувати пластиковий аналог, хоча часто монтажники воліють дорожчий, але якісний перший варіант.

Після спеціальної підготовки і установки профілю матеріал натяжної стелі кріпиться в кутах приміщення і за допомогою теплової гармати розігрівається до необхідної для розтягування температури. Під нагріванням ПВХ-плівка стає гнучкою і легко заправляється і фіксується в профілі.

У фіналі монтажу натяжної плівки кімнату добре провітрюють і остуджують. Таким чином відбувається правильна усадка полотна, адже при охолодженні ПВХ стискається до 15% – при правильних розрахунках монтується абсолютно рівний і гладкий стелю. Така технологія виключає можливість так званого «провисання полотна» або будь-яких інших деформацій.

Технологічний зазор, який утворюється між стіною і плівкою, закривається маскувальною планкою, білої або такого кольору, яку вибере клієнт. Причому вибір плівки і комплектуючих в компанії постійно оновлюється і збагачується новими варіантами екологічно чистих матеріалів. Екологічна безпека натяжних стель від «Potolkoff» підтверджується кількома відомими сертифікатами.

Освітлення – ключовий крок при установці стелі

У фіналі безпосереднього монтажу натяжних поверхонь фахівці компанії «Potolkoff» підберуть оптимальне освітлення, яке в нього вбудовується. Для цього розраховуються і готуються місця для надрізів, за допомогою необхідних інструментів проводяться розрізи за розмірами ламп.

Варто зазначити, що весь монтаж площі близько 15 квадратних метрів триває близько 4-5 годин, але при складних роботах може тривати 1-2 дні.

Запрошуємо скористатися нашими послугами!

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше