CITYBLOCK349EP

Виробництво натяжних стель

У цій статті хотіли б розповісти Вам, що ж собою являє виробництво натяжних стель і в чому принципові відмінності між «Виробником», «Дилером» і просто «Монтажною бригадою». Так само розповімо Вам специфіку установки натяжної стелі, щоб Ви мали уявлення, з чим можете зіткнуться в процесі пошуку

Інформація про те, що в Україні не виробляють безпосередньо саму ПВХ плівку для натяжних стель, давно не є секретом. Так що ж роблять Виробники натяжних стель?

Виробник – це компанія, яка завозить ПВХ полотна на територію України або купує його великими партіями, виготовляє продукт у вигляді натяжної стелі і силами своїх фахівців монтує натяжні стелі. Виробники завжди підтверджують якість виробу гарантійними талонами , що оберігає замовника від потенційних проблем.

Дилер – це сертифікований фахівець або юридична особа, яка купує у Виробника готовий виріб у вигляді натяжної стелі і монтує його на своїх об’єктах. У таких випадках різниця в ціні для кінцевого споживача збільшується, в порівнянні з ціною виробника, в середньому від 10 до 30%. У більшості випадків надають гарантії від «Виробника».

Монтажна бригада – це, частіше за все, колишні співробітники компаній «Виробників», які з яких-небудь причин були звільнені (в основному не за власним бажанням, так як хорошими співробітниками завжди всі дорожать). Довірити установку своїх стель монтажної бригаді досить ризиковано, тому що як правило, у них відсутні не тільки підтверджуючі якість полотна сертифікати, а й гарантійні зобов’язання на встановлену продукцію. Такий монтаж натяжної стелі однозначно дешевше ніж у «Дилера», а в деяких випадках, може бути, навіть і у «Виробника», так як не має на увазі під собою великих накладних витрат на офіс, кваліфікований персонал і т.д.

«Виробниками» називають себе компанії, у яких є обладнання для виробництва з ПВХ полотна вже готового продукту, а саме зробленого за індивідуальними розмірами готового натяжної стелі. Таке виготовлення відбувається шляхом приварювання по периметру, так званого, гарпуна до ПВХ плівці на верстатах ТВЧ.
Сама ПВХ плівка закуповується у різних виробників і саме з цього може варіюватися країна виробник, ширина самого ПВХ і ціна за м2.

Компанія «Potolkoff» є виробником , при виготовленні натяжних стель, використовує ПВХ плівки тільки відомих і добре зарекомендували себе на ринку виробників ПВХ плівок, таких як Renolit, Polyplast і MSD .

Процес перетворення матеріалу ПВХ в готовий натяжна стеля відбувається наступним чином. Полотно натяжної стелі вирізається під індивідуальні розміри приміщення і після цього проходить процес огарпуніванія, тобто приварювання гарпуна на спеціальних ТВЧ верстатах. Після чого стеля ретельно перевіряється нашими фахівцями і упаковується в повітряно-бульбашкову плівку для зменшення ризику його деформації.

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше