CITYBLOCK349EP

Білі натяжні стелі завжди в моді

Білі натяжні стелі вперше з’явилися в Швейцарії. Зараз колірна палітра для дизайну стелі дуже широка, але як і раніше лідирує саме білий колір. У чому його секрет?

китайПо-перше, білі натяжні стелі відмінно виглядають в будь-якій кімнаті при будь-якому дизайні інтер’єру, будь то класика, кантрі, хай-тек або арт деко. По-друге, білі стелі візуально збільшують кімнату. По-третє, вони надають приміщенню комфорт і затишок. І, по-четверте, білі натяжні стелі чудові в догляді, і їх не потрібно білити через деякий час експлуатації. Для прибирання Вам знадобитися всього лише суха ганчірка, драбина і зовсім мало вільного часу.

1Білі натяжні стелі можна зробити матовими або глянцевими. Ексклюзиву в інтер’єрі можна домогтися за допомогою монтажа стелі на різних рівнях, зробивши стелю з напівпрозорого білого матеріалу всередині поставивши підсвічування. Вибравши святковий і позитивний білий глянець або матову чистоту і досконалість – Ви не прогадаєте в будь-якому з варіантів.

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше