CITYBLOCK349EP
 
ЗНИЖКА ЗА ONLINE ЗАЯВКУ
-3% при замовленні від 5 000 грн
-5% при замовленні від 7 000 грн
-10% при замовленні від 10 000 грн
 

Натяжні стелі в Харкові

Види послуг

 
Виробництво

Виробництво

Ми самі виробляємо комплектуючі, що дозволяє нам утримувати ціни нижче конкурентів.
Продажа / Монтаж

Продажа / Монтаж

Продаємо як готові рішення з монтажем, так і різні комплектуючі оптом.
Ремонт

Ремонт

Виробляємо гарантійний та післягарантійний ремонт, усуваємо наслідки потопу.
Освітлення

Освітлення

Ми продаємо освітлювальні прилади і комплектуючі розроблені для натяжних стель.
 
Хочете дізнатися точну вартість Вашої майбутньої стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
 
ГОТОВІ РІШЕННЯ ПІД КЛЮЧ
 
Дитяча кімната, 12 м.кв
10,170 грн
Детальніше
Кухня-студія, 51 м.кв
34,836 грн
Детальніше
Вітальня, 21 м.кв
5,850 грн
Детальніше
Спальня, 7 м.кв
2,682 грн
Детальніше
Ванна, 5 м.кв
3,072 грн
Детальніше
Офіс, 16 м.кв
24,654 грн
Детальніше
 
Ми завжди готові допомогти вам реалізувати навіть найскладніший і оригінальний проект.
 
ВИДИ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ
 
ПЕРЕВАГИ НАТЯЖНОЇ СТЕЛІ
 

ЕСТЕТИЧНІСТЬ

Натяжна стеля відмінно приховує всі нерівності та інші дефекти основної стелі. Ви отримуєте ідеально рівну поверхню стелі.

СВОБОДА ВИБОРУ

За допомогою натяжної стелі Ви можете реалізувати будь-які свої ідеї на основі розроблених форм (хвиля, конус, дюна і т.д.)

ШВИДКО І ЧИСТО

Установка стельової системи від 1 години до 3-х днів. Установка натяжної стелі можлива в приміщеннях з закінченим ремонтом і навіть з розставленими меблями

ВАРТІСТЬ

При установці натяжної стелі простої форми, його вартість для Вас буде нижче установки інших видів стельової обробки з якісних матеріалів, з урахуванням вирівнювання стелі
Наші клієнти
 
 
Хочете дізнатися точну вартість Вашої майбутньої стелі?
Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
 
Наші роботи
 

Натяжні стелі в Харкові

Якщо ви шукаєте недорогий, але в той же час довговічний варіант для оздоблення стелі, то найбільш підходящим стане – натяжна стеля.

Натяжні стелі вже давно прикрашають інтер’єри помешкань, і це все завдяки практичності, надійності, невисокою ціною. Широка різноманітність таких стельових покриттів дозволяють задовольнити найвимогливіших споживачів.

Більшість людей, які почали ремонт, вважають за краще встановлювати натяжні стелі, так як вони не вимагають до себе особливого догляду і можуть служити більше ніж 10 років.

Матеріал для сучасного натяжної стелі

На сьогоднішній час існує декілька варіантів полотен для натяжної стелі. Вони відрізняються структурою і фактурою матеріалу.

До таких матеріалів можна віднести:

  • Тканина (тканинні стелі);
  • ПВХ плівку;

Монтаж натяжної стелі

Стеля з тканини і з ПВХ плівки монтується дуже швидко. Його натягують поверх стельової конструкції, яка складається з самого матеріалу і профілю з кріпленнями. Установка профілю проходить по всьому периметру приміщення. Його монтують на відстані кількох сантиметрів від перекриття. Тільки після завершення підготовчих робіт можна кріпити саме полотно. Профіль може бути як із пластику, так і алюмінієвим.

Полотно здатне приховати всі недоліки і дефекти, так що попередню обробку стелі проводити не варто.

Натяжні стелі з ПВХ монтують за допомогою спеціального будівельного фена. Під впливом високої температури, що не більше 65-70 С полотно починає розтягуватися і збільшуватися в розмірах. У такому стані його швидко закріплюють в профіль. Після охолодження матеріал натягується і утворює ідеально рівну поверхню.

Даний вид стелі підходить для будь-якого приміщення.

Тканинні стелі встановлюють також швидко. Тканинне полотно кріплять за допомогою кліпсовой системи. Після установки виходить яскрава і естетично приваблива рівна поверхня з різноманітною фактурою.

Тканинні стелі стійкі до механічних пошкоджень, так що їх пошкодити досить складно. Завдяки своїй структурі стелю добре пропускає повітря. Такі стелі стійкі до низьких температур (до-20С), так що їх можна встановлювати і в неопалюваних приміщеннях. Але ідеально вони будуть виглядати у вітальнях кімнатах.

В залежності від типу стелі розрізняють кілька видів полотен:

  • Матові;
  • Глянцеві;
  • Сатинові;
  • Текстерно;
  • Комбіновані;
  • Напівпрозорі;
  • Різьблені;

Якщо простір великий то стелі можна комбінувати з кількох фактур. Завдяки правильно підібраному матеріалу для встановлення стелі, можна візуально збільшити невеликі кімнати, приховати недоліки, або ж навпаки зробити акцент на перевагах приміщення.

Однак підбирати матеріали варто обережно, щоб не зробити інтер’єр приміщення громіздким. Натяжна стеля повиненна комбінувати зі стінами, а також меблями, тільки в цьому випадки інтер’єр приміщення буде стильним і привабливим.

Переваги натяжних стель:

  • Тривалий термін служби. Через кілька років експлуатації, матеріал не втратить свій первинний зовнішній вигляд. Виріб здатний прослужити від 10 до 15 років. Але фахівці стверджують, що при правильному догляді, стеля може прослужити і довше;
  • Широкий і різноманітний вибір фактур і кольорів. Передбачена можливість по комбінуванню матеріалів і колірних рішень;
  • Натяжні стелі можуть приховати можливі дефекти стелі: труби, нерівності, тріщини і т.д.;
  • Стелі виготовляють з міцного матеріалу, так що їм не страшні протікання, потопи і пил. Матеріал – вологостійкий і морозостійкий (тканинні стелі);
  • У конструкцію стелі можна вбудовувати різноманітні люстри, світильники, системи сигналізації, вентиляції та протипожежної безпеки;
  • Безпека і екологічність. Даний вид стелі часто встановлюють в дитячих і медичних установах, оскільки його виготовляють з матеріалу не викликає алергічну реакцію. Він абсолютно безпечний, тому що виробляють з високоякісних матеріалів;
  • Швидкий монтаж і демонтаж конструкції;
  • Доступна ціна;

Це, мабуть, не весь перелік всіх переваг стелі, їх набагато більше. Але все ж, дана стеля має і свої недоліки.

Недоліки натяжної стелі:

  • Матеріал досить тонкий (ПВХ плівка), тому його легко проткнути гострим предметом, що варто враховувати під час експлуатації;
  • Наявність швів. Якщо натяжна стеля встановлюють в невеликій кімнаті, то шва не буде. Але якщо приміщення більше 6 м2 буде шов, але при правильній установці він не буде особливо помітним;
  • Тканинні стелі вимагають до себе особливого догляду;

Натяжні стелі можуть бути однорівневі і багаторівневі. Вибір залежить від побажань замовника. Чим складніше конструкція, тим вартість буде вище.