CITYBLOCK349EP

Натяжна стеля з тіньовим примиканням

Переваги тіньового примикання

При монтажі натяжних стель класичним способом однією з проблем є наявність вузького незакритий простору між полотном і стіною. Для його маскування використовували спеціальні вставки або стельові плінтуси. Але вставки далеко не завжди виглядали естетично, а плінтус візуально обтяжував всю конструкцію.

Рішення було запропоновано в 2020 році, коли стали випускати профілі спеціальної форми. Між стелею і стіною виходить акуратний зазор шириною 5-7 мм, а відстань між основною і натяжною стелею скорочувалася до 4-5 см.

Стелі з тіньовим примиканням відносяться до категорії преміум і коштують дорожче інших типів натяжних стель, тому що сам профіль складніше у виробництві, а його установка має свою специфіку і вимагає певних навичок. Але зате така стеля виглядає красиво, сучасно і дуже лаконічно.

Види тіньових профілів

Якщо ви хочете встановити стелю з тіньовим примиканням, то можна вибрати з декількох готових рішень:

1. Євро тіньовиї профіль. Для монтажу тіньових натяжних стель це самий бюджетний варіант, але при цьому якісний, хоча і не відноситься до категорії преміум. Випускається за фарбованим, що не має значення, тому що профіль зовні непомітний. Посилене кріплення дозволяє працювати з усіма видами стельового полотна, забезпечуючи високу міцність конструкції.

2. Тіньовий EUROKRAAB. Забезпечує тіньової зазор не більше 7 мм, легко монтується. Полотно натяжної стелі лягає ідеально рівно, зовні не відрізнити від гіпсокартонного листа, немає навіть найменших зморшок. Форма профілю EUROKRAAB забезпечує додаткову жорсткість. Єдина вимога – стіна в районі примикання до стелі повинна бути ідеально рівною.

3. Тіньовий EUROFLEXY. По конструкції і ціною практично не відрізняється від тіньового європрофіля, але може бути пофарбований в чорний колір. EUROFLEXY це добротне рішення, що поєднує простоту монтажу з гарною якістю. З цієї причини профілі EUROFLEXY для установки натяжних стель з тіньовим примиканням найбільш затребувані.

4. Тіньовий APPLY. Компанія APPLY має власну лінійку профілів для натяжних стель, в тому числі для конструкцій з тіньовим примиканням. Профілі APPLY легко монтуються, забезпечуючи мінімальний зазор між полотном і стіною. Вони сумісні з усіма типами стельових полотен.

5. EUROSLOTT для тканинних полотен. Профілі EUROSLOTT мають посилений демпферний вузол, що дозволяє встановлювати тіньові стелі з полотном з тканини. Вони відносяться до категорії преміум і мають дуже високу якість. Зазор між полотном тканинного стелі і стіною не перевищує 7 мм. Чорна забарвлення профілю дає виражену тінь. Елементи профілю EUROSLOTT відмінно стикуються один з одним, утворюючи ідеально рівні кути, що дозволяє працювати без маскувальною стрічки і заглушок.

Установка вентильованих стель з тіньовим примиканням

Відстань між полотном і несучою стелею намагаються робити мінімальним, щоб не красти висоту і об’єм приміщення. Сучасні профілі дозволяють скоротити його до 3-5 см. Але іноді виникають повітряні потоки і перепади тиску, при яких натягнуте полотно починає коливатися і навіть може «прилипнути» до основної стелі.

Це важко передбачити заздалегідь, але щоб потім не розбирати всю конструкцію, краще відразу ставити вентильовану стелю. Для цього використовують перфорований профіль, в якому є отвори, що дозволяють повітрю вільно переміщатися, не створюючи надмірний тиск. Перфоровані профілі також випускаються для монтажу стель з тіньовим примиканням. Наявність отворів ніяк не позначається на міцності, але робить конструкцію легше.

Де можна встановлювати стелі з тіньовим примиканням

Стелі з тіньовим примиканням можна встановлювати в будь-яких приміщеннях, але потрібно враховувати наступне:

 1. Стіна в районі примикання до стелі повинна бути рівною, інакше тіньова лінія не вийде красивою і стильною.
 2. Чим вище стеля, тим естетичніше виглядає вся конструкція.
 3. Для монтажу стель з тіньовим примиканням краще використовувати вентильований профіль. Це дозволить уникнути коливань полотна, якщо в приміщенні є постійний рух повітря.
 4. Для установки натяжної стелі краще використовувати профіль від відомих виробників. Зараз є великий вибір за ціною, але навіть недорогі вироби мають високу якість.
 5. Перед установкою стель з тіньовим примиканням спочатку потрібно продумати систему освітлення в приміщенні.

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше