CITYBLOCK349EP

Чим гарна дворівнева натяжна стеля

Сучасні рішення в інтерєрному дизайні приміщень дозволяють домагатися досить оригінальних результатів. Одним з таких рішень є використання натяжних стель на декількох рівнях. Зокрема, досить часто використовуються дворівневі рішення подібного типу.

Що таке дворівнева натяжна стеля

Практичність і зручність експлуатації натяжних стель вже ніким не оспорюються. Це вельми оригінальні рішення, які дозволяють досить недорого вирішувати завдання оформлення стель з проблемними характеристиками. Крім того, натяжна стеля дозволяє ефективно приховувати інженерні комунікації будь-якого типу. Як правило, монтаж натяжних стель не представляє жодної проблеми. Що стосується міцності, ефективності та інших експлуатаційних характеристик, то в них вже ніхто давно не сумнівається. Тим більше, що догляд за натяжними стелями також вельми простий.

Які переваги має дворівневий стелю

Два рівня натяжної стелі дозволяють вирішувати багато завдань прикладного характеру в процесі оформлення інтер’єру. При цьому дизайнери можуть досить вільно розпоряджатися наявним простором. Як правило, підвісна стеля на двох рівнях вирішує наступні завдання:

  • Зонування приміщення. Основним завданням інтер’єрного дизайну є створення гармонії всіх елементів інтер’єру. Два рівня підвісної стелі дозволяють розбити приміщення на візуальні зони, підкресливши тим самим функціональний розподіл окремих частин такого приміщення.
  • Регулювання освітленості.Дизайнер може за допомогою такого стелі домогтися різних світлових ефектів, підкресливши або навпаки приховавши деякі непереборні дефекти приміщення.
  • Маскування комунікацій. Два рівня підвісної стелі дозволяють ідеально приховати всілякі комунікаційні елементи, що значно дешевше робіт по їх проведенню всередині стін або звичайного стелі.

Єдиний мінус дворівневих натяжних стель – трохи вище, ніж простих натяжних полотен, але як Ви переконалися, воно того варто

Будь ласка, оцініть сторінку

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

Фотогалерея робіт
ГОТОВІ РІШЕННЯ
Спальня, 7 м.кв
1,760 грн
Детальніше
Ванна, 5 м.кв
2,050 грн
Детальніше
Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
ТРЕНД року
Парящі лінії
Детальніше
Популярні статті

Зміст: Особливості дизайну стелі Дворівневі стелі. Які бувають? Натажние стелі з фотодруком Переваги натяжних стель на кухні Догляд за натяжними стелями на кухні Популярні запитання Багато хто погодиться, що кухня…

Перш ніж придбати безшовну натяжну стелю необхідно визначитися з виробником безшовної натяжної стелі і сумою, яку Ви готові витратити. Компанії часто знижують ціну на безшовну натяжну стелю включаючи в неї…

Глянцева натяжна стеля – найбільш сучасний, стильний і ефектний спосіб обробки стелі. Глянцеві поверхні прекрасно поєднуються з інтер’єром практично будь-якого стилю, а широкий спектр кольорових рішень дозволяє втілити в життя…

Одним з особливих елементів декору приміщення є натяжна стеля. Коли ремонтом займається фахівець, то власник не думає про те, як вибрати натяжну стелю – все це здатний вирішити професіонал своєї…

Натяжні стелі вже тривалий час утримують лідерство серед стельових конструкцій, оскільки здатні забезпечити ідеально рівну поверхню, а також втілити в життя навіть найскладніші дизайнерські ідеї. Існує кілька типів таких виробів….