CITYBLOCK349EP

Сервіс та обслуговування

Діяльність компанії «Potolkoff» – розробка і монтаж різних видів натяжних стельових конструкцій з гарантією 12 років на готовий результат і їх сервісне обслуговування. Надійність, практичність стельової конструкції обов’язково буде відповідати заявленим характеристикам від виробника, якщо монтаж натяжних стель здійснювався професіоналами, а експлуатувалися вони відповідно до інструкції. Гарантія не діє в разі порушень правил використання стель, якщо зроблений непрофесійний демонтаж або інші спроби самостійного ремонту.

Сервісне обслуговування натяжних стель від компанії «Potolkoff»

  • Ремонт натяжної стелі в Києві від компанії «Potolkoff» ви можете замовити, навіть якщо установка натяжної стелі виконувалася іншими майстрами. Часто, після закінчення терміну гарантії різні проблеми з конструкцією стають причиною виклику фахівців із сервісного обслуговування.
  • Сервіс від компанії «Potolkoff» гарантовано високий. За роки діяльності в сфері ремонтно-оздоблювальних робіт накопичено великий практичний досвід, який разом з вивченням нових розробок в технологіях натяжних стель дозволяє нашим фахівцям швидко і найбільш оптимальним чином усувати неполадки або пошкодження стельової конструкції.

Терміновий і якісний ремонт натяжної стелі

Ми прийдемо на допомогу, якщо термін гарантії на вашу натяжну стелю вже закінчився, або компанія-інсталятор не справляється зі своїми обов’язками. Це може бути несумлінність виконавця або недостатність знань і навичок в ситуаціях з проблемами навісних конструкцій. Ви завжди можете звернутися в компанію «Potolkoff» – монтаж натяжних стель, сервісне обслуговування будуть проведені швидко і професійно. Викликати майстра можна через пряму форму заявки на сторінці сайту або скориставшись контактними телефонами.

Форма виклику Майстра:

Найчастіші проблеми – причини звернутися до фахівців

  1. Протікання від сусідів зверху – одна з найчастіших причин виклику фахівців. Ремонт натяжної стелі в Києві, зроблений професіоналами компанії «Potolkoff», буде оптимальний за якістю послуг, витраченому часу та фінансів. Спектр робіт буде включати в себе, в залежності від ситуації – демонтаж полотна, відновлення первісного вигляду виробу. Спроба усунути протікання самостійно може привести до погіршення ситуації. Щоб зберегти зовнішні якості і функціональність стелі, звертайтеся до фахівців.
  2. Пошкодження цілісності стельової поверхні – також частий привід викликати сервіс. Порізи ПВХ-плівки з’являються від впливу твердих або гострих предметів з різних причин. Пошкодження полотна має властивість швидко збільшуватися в розмірах. Такого роду проблему навряд чи можна усунути своїми руками. Не варто забувати, що спроба власноруч відремонтувати натяжну стелю може закінчитися невдачею, а гарантія після цього стане недійсною.

Сервіс компанії «Potolkoff». Принципи нашої роботи:

  • максимум руху назустріч інтересам клієнта,
  • професіоналізм і досвід на всіх етапах роботи,
  • відповідальність за результат.
Будь ласка, оцініть сторінку

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

Фотогалерея робіт
ГОТОВІ РІШЕННЯ
Спальня, 7 м.кв
1,760 грн
Детальніше
Ванна, 5 м.кв
2,050 грн
Детальніше
Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
ТРЕНД року
Парящі лінії
Детальніше
Популярні статті

Зміст: Особливості дизайну стелі Дворівневі стелі. Які бувають? Натажние стелі з фотодруком Переваги натяжних стель на кухні Догляд за натяжними стелями на кухні Популярні запитання Багато хто погодиться, що кухня…

Перш ніж придбати безшовну натяжну стелю необхідно визначитися з виробником безшовної натяжної стелі і сумою, яку Ви готові витратити. Компанії часто знижують ціну на безшовну натяжну стелю включаючи в неї…

Глянцева натяжна стеля – найбільш сучасний, стильний і ефектний спосіб обробки стелі. Глянцеві поверхні прекрасно поєднуються з інтер’єром практично будь-якого стилю, а широкий спектр кольорових рішень дозволяє втілити в життя…

Одним з особливих елементів декору приміщення є натяжна стеля. Коли ремонтом займається фахівець, то власник не думає про те, як вибрати натяжну стелю – все це здатний вирішити професіонал своєї…

Натяжні стелі вже тривалий час утримують лідерство серед стельових конструкцій, оскільки здатні забезпечити ідеально рівну поверхню, а також втілити в життя навіть найскладніші дизайнерські ідеї. Існує кілька типів таких виробів….