CITYBLOCK349EP

Чого натяжні стелі добре використовуються для кафе, ресторану або готелю

Сучасні натяжні стелі досить популярні. Їх використання в оформленні інтер’єрів різноманітних закладів є дуже практичним і досить недорогим. При цьому такі стелі мають ряд незаперечних переваг.

2015-06-21 18.23.59 Перш за все, вони універсальні у використанні. Це означає, що з їх допомогою легко можна створити будь-які елементи інтер’єру. Хвильові конструкції, різноманітні арки і дюни, абстрактні і геометричні фігури – все це робиться швидко і дуже просто. За допомогою цього рішення можна зробити стильний і дуже оригінальний інтер’єр. При цьому використання натяжних стель дозволяє з успіхом розділити приміщення на тематичні зони. Тому, з точки зору інтер’єрного дизайну, натяжні стелі є одним з найбільш гнучких і функціональних інструментів створення стильних інтер’єрних рішень.

Натяжна стеля має велику практичність. Вона дуже довго зберігає свій вигляд і не піддається деформації. При цьому, навіть при попаданні пробки від шампанського, пружня поверхня, відбивши удар, залишається ідеально рівною. При цьому натяжні стелі легко миються. Слід знати, що полотно таких стель не вбирає запахів, як і не вразливе перед жирами і не реагує на вплив сигаретного диму. А ще такі стелі виконуються з антистатичних матеріалів, що робить їх абсолютно невразливими перед пилом.

2015-06-21 18.24.11Залишається лише додати, що такі стелі монтуються досить швидко і без особливих проблем. До того ж, вони успішно можуть приховувати різні інженерні рішення, на зразок трубопроводів або всіляких кабелів. Крім того, наявність натяжної стелі дає можливість застосувати в приміщенні будь-яке рішення в плані освітлення цього приміщення.

Будь ласка, оцініть сторінку

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

Фотогалерея робіт
ГОТОВІ РІШЕННЯ
Спальня, 7 м.кв
1,760 грн
Детальніше
Ванна, 5 м.кв
2,050 грн
Детальніше
Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
ТРЕНД року
Парящі лінії
Детальніше
Популярні статті

Зміст: Особливості дизайну стелі Дворівневі стелі. Які бувають? Натажние стелі з фотодруком Переваги натяжних стель на кухні Догляд за натяжними стелями на кухні Популярні запитання Багато хто погодиться, що кухня…

Перш ніж придбати безшовну натяжну стелю необхідно визначитися з виробником безшовної натяжної стелі і сумою, яку Ви готові витратити. Компанії часто знижують ціну на безшовну натяжну стелю включаючи в неї…

Глянцева натяжна стеля – найбільш сучасний, стильний і ефектний спосіб обробки стелі. Глянцеві поверхні прекрасно поєднуються з інтер’єром практично будь-якого стилю, а широкий спектр кольорових рішень дозволяє втілити в життя…

Одним з особливих елементів декору приміщення є натяжна стеля. Коли ремонтом займається фахівець, то власник не думає про те, як вибрати натяжну стелю – все це здатний вирішити професіонал своєї…

Натяжні стелі вже тривалий час утримують лідерство серед стельових конструкцій, оскільки здатні забезпечити ідеально рівну поверхню, а також втілити в життя навіть найскладніші дизайнерські ідеї. Існує кілька типів таких виробів….