CITYBLOCK349EP

Калькулятор вартості натяжних стель

Питання, яке цікавить кожного клієнта — яка буде ціна натяжної стелі, у яку суму обійдеться встановлення цього практичного, але дуже красивого, довговічного й ефектного покриття. Найбільш простий і доступний варіант — використовуючи калькулятор вартості натяжної стелі, можна розрахувати приблизну ціну й потім зв’язатися з нашими фахівцями, щоб уточнити всі деталі.

Від чого залежить вартість натяжної стелі

Загальна ціна натяжної стелі визначається двома основними чинниками — це вартість матеріалів і комплектуючих і оплата роботи монтажників. За такої умови навіть при однаковій загальній площі, де будуть монтуватися натяжні стелі, ціни в підсумку можуть істотно відрізнятися.

Матеріали та комплектуючі

Основне правило — чим більша площа тим більша вартість усього виробу, але як правило тим дешевша вартість за 1 м² цього виробу. Але водночас треба взяти до уваги наступні моменти.

Полотно

Ціна квадратного метра полотна залежить від типу матеріалу, з якого воно виготовлене, а також бренду. Під час виробництва натяжних стель компанія Potolkoff використовує тільки добре відомі і які позитивно зарекомендували себе на міжнародному та українському ринку бренди, такі як Polyplast, Renolit і MSD. Найдорожчий матеріал, який представлений у нашій компанії — це тканина.

Власне виробництво полотен для стель дає змогу пропонувати найбільш оптимальні ціни на натяжні стелі в Києві та інших містах. Ще одна безсумнівна перевага — ми готові підтвердити якість матеріалу гарантійним талоном.

Профіль

Тут два варіанта — надійніший, але водночас значно дорожчий — алюмінієвий, або дешевше — пластик. Але, як і у випадку з полотном, багато чого буде залежати від фірми-виробника, сучасні пластики в простих конструкціях за надійністю і довговічністю на рівних конкурують з алюмінієм.

Декоративний багет

Його використання значно покращує естетичну цінність стелі, але водночас й позначається на ціні. Ще одна перевага декоративних багетів — вони допомагають адаптувати покриття до загального стилістичного рішення кімнати.

Розміри

Чим ширше буде вихідне полотно, тим вище буде його вартість за квадратний метр. Але водночас не завжди можна підібрати рулон необхідної ширини, особливо, якщо кімната дуже широка. Для отримання полотна необхідної довжини/ширини, порізнені шматки необхідно спаяти, це досить трудомісткий процес, що вимагає спеціального обладнання. Тому, якщо порівнювати стандартні і великі площинні натяжні стелі, ціна за квадратний метр у разі використання однакових матеріалів в останньому випадку буде відчутно більшою.

Монтаж

Чим складніше геометрія кімнати, чим більше в ній колон, ніш і кутів — тим дорожче обійдуться монтажні роботи, тим більше буде коштувати натяжна стеля. Водночас варто врахувати той момент, що полотно натяжної стелі має бути цільне, тому в загальну вартість увійде й ціна відрізаного (невикористаного) шматка.

Варто взяти до уваги й інші особливості:

  • форма кімнати — стандартна геометрія — квадрат або прямокутник — по монтажу дешевше, ніж криволінійні конструкції — овали, кола, зиґзаґи;
  • різновид конструкції — багатоярусні натяжні стелі виглядають ефектніше, але їх монтаж вимагає більше часу й затрат, залучення спеціально підготовлених майстрів;
  • наскрізні отвори — для встановлення решіток вентиляції, прокладання інженерних комунікацій (водовідведення, опалення, газу, водопостачання, електрокабелю), будь-який додатковий отвір позначиться на фактичній ціні готової натяжної стелі;
  • заставні під освітлювальні прилади — для монтажу люстри або точкового світильника необхідно підготувати спеціальний майданчик із встановленням на ньому ущільнюючого кільця. Чим складніша система освітлення, тим більше доведеться підготувати монтажних місць, тим вищою виявиться кінцева вартість стелі;
  • карниз для штори — для підвісних стель використовується особлива конструкція.

Ціни на натяжні стелі

Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір полотна будь-якого різновиду, ми готові змоделювати і втілити практично будь-які за складністю моделі підвісних стель. Компанія Potolkoff готова запропонувати своїм замовникам понад 200 фактурних і колірних рішень, різноманіття полотен (глянцевих, матових, сатинових, перламутрові, перфоровані) допоможе створити унікальне дизайнерське рішення.

ПОЛОТНО:
Фактура
Колір полотна
Ширина
Ціна грн. / M2
Матова / Лакова білий/кольоровий3,2250/280
Матова / Лаковабілий/кольоровий4-5290/320
Напівпрозорийбілий3,2380
Мат Premiumбілий3,2600
Іскра Galaxyбілий, кольоровий3,2600
Металікбілий, кольоровий3,2600
Принтхмари / вода3,2550
Різьблені стелібілий, кольоровий3,22000
 
 
ПРОФІЛЬ
Найменування
Характеристика
Ціна грн. / M2
Профіль алюмінієвийпристінний80
Профіль алюмінієвийстельовий100
Профіль алюмінієвийуніверсальний180
Профіль алюмінієвийсепараційний180
Профіль алюмінієвийвідбійник90
Профіль алюмінієвийБрус (БП 40)330
Профіль алюмінієвийдля ширяючої стелі320
Профіль алюмінієвийАpply 40450
Профіль алюмінієвий2 рівня340
Профіль алюмінієвийШиряюча лінія Flexy825
Профіль алюмінієвийПерехід рівня з лід підсвічуванням730
Профіль алюмінієвийВбудована завіса840
Профіль алюмінієвийKRAAB 3.0 (безщільовий)510
Профіль алюмінієвийEUROKRAAB тіньовий850
Профіль алюмінієвийSLOTT – 80(чорна / біла)1650
Профіль ПВХуніверсальний70
Профіль ПВХпристінний55
Вставка маскувальначорна / біла30
Вставка маскувальнакольорова45
Вставка маскувальнасепарації40
 
 
фотодрук:
Найменування
Ціна, грн. / М2
Фотодрук на полотні (ширина 3,2 м)480
Фотодрук на полотні (ширина 4-5 м)1350
Робота з файлом під фотодрук500
 
 
ДОДАТКОВІ ЕЛЕМЕНТИ складності:
Найменування
Ціна, грн
Обробка кутів50 грн.
Криволінійний ділянка130 грн. / М.п.
Криволінійний ділянка на 2х рівневий стелі250 грн. / М.п.
Внутрішній виріз80 грн./ м2
Закладна для світильника до d 165 / люстри120 грн. / шт.
Обхід труби з декором d 22/ d27/ d32150 грн. / шт.
Вентиляційна решітка з кільцем d 100150 грн. / шт.
Робота на висоті від 3 до 4.5 м+ 10 % вартості замовлення
Робота на висоті від 4.5 м+ 25 % вартості замовлення
Свердління металу / керамограніта600 грн./ м.п.
Кріплення в мін. вату (пінопласт)150 грн./ м.п.
Монтаж в кілька етапів1200 грн./виїзд

Калькулятор вартості натяжних стель

Пропонований калькулятор використовується для орієнтовного розрахунку вартості натяжної стелі. Варто розуміти, що цей калькулятор дає приблизну вартість, оскільки неможливо врахувати всі нюанси й тонкощі. Остаточна ціна встановлюється за результатами огляду та після замірів приміщення, де буде проводитися монтаж натяжної стелі й не завжди може збігатися з орієнтовною. Зробіть замовлення і вже через 2 години у вас буде замірник, який проведе безкоштовно всі необхідні виміри, щоби визначитися з остаточною ціною на підвісну стелю.

З прикладами — скільки буде коштувати підвісна стеля для типової квартири — можна ознайомитися в розділі «Готові рішення».

Мінімальна сума замовлення — 3000грн. У разі, якщо сума розрахованого Вами замовлення менше мінімальної вона буде розрахована менеджером як мінімальне замовлення.

Натяжні стелі в Києві: ціна, яка вас приємно здивує

Компанія Potolkoff.kiev.ua пропонує своїм клієнтам найдоступніші ціни на натяжні стелі в Києві. Політика компанії — повна прозорість у розрахунках, наші клієнти одержують реальну вартість, яка вже включає в себе всі матеріали і вартість робіт. Виключені варіанти, коли в процесі монтажу ціна може різко збільшуватися через неточності в попередній калькуляції.

Щоб співпраця з нами було максимально приємною, ми розробили спеціальну програму знижок і готові запропонувати безліч спеціальних пропозицій.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати в наших фахівців.

 

Часті питання про натяжні стелі

Зазвичай стеля опускається на 4-5 см, але можливий мінімум – 2.5 см при використанні стельового багета і нехтуванні горизонтальністю.

Часто плити базового стелі зістиковано не рівно, тоді опускання слід вважати від найнижчої точки основної стелі. Якщо в натяжна стеля потрібно встановити вбудовані світильники, стеля опуститься на висоту цих світильників – в середньому це 5-7 см.

Хоча натяжну стелю можна встановити на будь-якій стадії ремонту, ми рекомендуємо встановлювати його після проведення всіх робіт по електриці і оздоблювальних робіт по стінах (стіни приміщення повинні бути повністю оштукатурені, обклеєні шпалерами (або пофарбовані), у ванній покладена плитка на стінах, вся електрична проводка готова. У такому випадку вам не доведеться повторно і платно викликати монтажну бригаду для установки декоративної маскувальною стрічки після обклеювання стін шпалерами і для установки елементів освітлення (люстри, світильників).

Під час монтажу буде проводитися свердління стін через кожні 10-15см, а також нагрів полотна до 70 ° С. Тому необхідно підготувати доступ до стін (якщо меблі неможливо прибрати, її необхідно відсунути від стін для забезпечення проходу), а також прибрати всі предмети, які чутливі до високої температури. Якщо в стелі є щілини, їх необхідно загерметизувати.

Натяжні стелі підходять для всіх житлових і громадських приміщень. Такі стелі екологічні і пожежобезпечні.

Не рекомендується монтувати натяжні стелі тільки в приміщеннях з підвищеною температурою (фінська сауна, баня) і неопалюваних приміщеннях, в яких температура може опускатися нижче 0 С.

У таких приміщеннях рекомендується встановлювати тканинні полотна, які не бояться низьких температур.

Доглядати за натяжною стелею досить просто. При необхідності його протирають вологою м’якою ганчіркою, використовуючи миючі засоби без вмісту розчинників і абразивних речовин. Цілком підходить, наприклад, рідина для миття скла. Мити слід обережно, щоб випадково не пошкодити полотно.

Натяжні стелі виготовляються з ПВХ плівки, яка при установці нагрівається до температури 60-70 градусів. Ми працюємо з газо-балонним обладнанням і при згорянні газу виділяється газолін який має неприємний запах але при хорошому провітрюванні він йде на протязі 1-2 днів. Якщо запах тримається довше – це означає, що полотно Ваших стель неякісне. Зазвичай цим грішать «економ-стелі» з дешевого полотна.

Є так само натяжні стелі, які встановлюються без нагріву – це тканинні натяжні стелі. При їх установці неприємний запах повністю відсутня.

При ремонті квартири в новобудові потрібно обов’язково враховувати важливий нюанс – новий будинок часто дає усадку. На стелі і стінах можуть з’являються тріщини. Тому установка натяжної стелі в такій квартирі – просто необхідність. Адже тільки таким чином ви можете забути про тріщини на стелі. Еластичність матеріалу полотна дозволяє приймати точну форму приміщення.

У ванних найбільш доцільно встановлювати плівкові натяжні стелі. На них не розвивається грибок, не утворюється конденсат і вони не схильні до корозії. Крім того, в ванних існує підвищений ризик затоплення з верхніх поверхів. Плівкові натяжні стелі цього не бояться.

Сам по собі натяжна стеля дає лише невелику звукоізоляцію до 30дБ, але він усуває акустичні ефекти, такі як луна. Якщо ваші сусіди зверху надто неспокійні – між основною і натяжною стелею можливо змонтувати додаткову шумоізоляцію. Для цього перед установкою натяжної стелі можна прокласти будь-звукоізоляційний матеріал, що витримує нагрівання до 70С.

На натяжній стелі волога не конденсується! Конденсат утворюється там, де є різниця температур. Наприклад, на холодному склі, плитці. А натяжна стеля має таку ж температуру, що і приміщення. Тому конденсату не буде.

Матова фактура надає стелі ідеально рівну поверхню, візуально виглядає як ідеально рівний пофарбований стелю. Поверхня на дотик шорстка і без блиску.

Лакова фактура має здатність дзеркально відображати предмети і візуально збільшувати висоту приміщення. Глянцеві (лакові) натяжні стелі мають найширший вибір палітри кольорів.

Сатинова фактура робить стелю ошатним. Цей матеріал гладкий на дотик і має легкий відблиск, дає гарні світлові відблиски від люстр і світильників.

Фотогалерея робіт
ГОТОВІ РІШЕННЯ
Спальня, 7 м.кв
2,682 грн
Детальніше
Ванна, 5 м.кв
3,072 грн
Детальніше
Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
ТРЕНД року
Парящі лінії
Детальніше