CITYBLOCK349EP

Дворівневі натяжні стелі в Києві

Компанія Potolkoff пропонує дизайн, монтаж і обслуговування багаторівневих натяжних стель.

Краса і елегантність багаторівневих натяжних стель привертає все більшу кількість шанувальників такого виду обробки кімнати. Дана багатоступенева конструкція дозволяє повністю перетворити інтер’єр приміщення, завдяки поєднанню великого асортименту форм, кольорів і фактур.

Дворівневі натяжні стелі – функціональна і сучасна конструкція

Структура натяжних стель включає індивідуально змонтований каркас з цільного алюмінієвого профілю, на якому розміщується вінілова плівка з полівінілхлориду. Використовувані в створенні багаторівневої стелі матеріали надають широкий простір фантазії, і пропонує великий вибір оригінальних дизайнерських рішень.

Створені відповідно до індивідуального проектування, багаторівневі натяжні стелі допомагають приховати всі вади і недоліки стельової поверхні: різні нерівності і дефекти, міжповерхові перекриття та балки, труби і повітроводи, а також електропроводи. Таке дизайнерське рішення дозволяє скоротити трудові і фінансові витрати на зміну і перенесення систем комунікацій, роблячи стельову поверхню бездоганною.

Ще однією особливістю таких конструкцій є можливість розділення приміщення на зони завдяки вмілому комбінуванню різних кольорів і фактур. Крім того, акцент на функціональне призначення тієї або іншої кімнати дозволяє створювати гармонійний дизайнерський образ вашого житла. Так, натяжні стелі у вітальні або на кухні можуть бути більш яскравих і насичених кольорів і відтінків, в той час як натяжні стелі в спальні або для залу повинні бути виконані в більш м’якій і спокійній колірній гамі.

Функціональні переваги 2-рівневих натяжних стель

У чому ж головні переваги таких багаторівневих конструкцій?

 • Ефектність. За допомогою такої багаторівневої конструкції можна створити абсолютно унікальний дизайнерський образ вашої квартири, а натяжні стелі з підсвічуванням додадуть кожної з кімнат ще більше привабливості. Багаторівневі натяжні стелі, фото яких ви зможете побачити на сайті potolkoff.kiev.ua, зможуть стати справжньою родзинкою вашого інтер’єру.
 • Простота установки. Монтаж конструкції проводиться швидко, якісно і чисто. Її установка займає значно менше часу, ніж гіпсокартонний аналог, залишаючи при цьому мінімальну кількість пилу і бруду.
 • Легкість догляду. Підтримка чистоти такого виробу не зажадає від вас зайвих трудовитрат. М’якої вологої ганчірки буде цілком достатньо для збереження бездоганного зовнішнього вигляду вашого стелі.

Компанія Potolkoff займається професійним монтажем натяжних стель і стін в місті Києві. Саме тут ви знайдете грамотних фахівців, які мають досвід роботи з установки багаторівневих конструкцій не менше 2-х років. Використовуючи найсучасніші технології в створенні неповторного дизайну інтер’єру, вони допоможуть зробити кожне з приміщень вашої квартири оригінальним і вишуканим.

Звертайтеся в нашу компанію по телефону. Відчуйте всі переваги багаторівневих стель, які зроблять ваш будинок бездоганно красивим!

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше