CITYBLOCK349EP

Що спочатку -шпалери або натяжна стеля?

Під час проведення ремонтних робіт в квартирі або будинку перед багатьма виникає питання, що спочатку потрібно робити – поклеїти шпалери або встановити натяжну стелю? Однозначно відповісти на це питання не можна. Але ми рекомендуємо спочатку закінчити всі чорнові роботи, штукатурку та шпаклівку поверхні стін, потім встановити натяжну стелю, а вже після поклеїти шпалери. Пояснимо чому.

kreplenie-profilya-besshovnogo-potolkaТака послідовність пов’язана з технологічною особливістю кріплення натяжних стель. Як відомо, щоб встановити багети, які будуть утримувати полотно стелі, необхідно виконати багато отворів в стінах. Ця робота виконується перфоратором, який може випадково пошкодити нові шпалери, та й запорошити їх. Однак, монтаж натяжних стель повністю не закінчується. Заглушки і декоративні плінтуса по периметру кріпляться після поклейки шпалер.

А що робити, якщо шпалери вже поклеєні? В цьому випадку при роботі з перфоратором одночасно використовується перфоратор з вбудованим пилососом, які зводять до мінімуму запилення шпалер.

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше