CITYBLOCK349EP

Виклик замірника

Дорогі кияни! Якщо ви вирішили змінити своє житло або офіс за допомогою натяжних стель або оновити старі стельові покриття, вам буде потрібно викликати спеціаліста на місце робіт. Наша компанія пропонує своїм клієнтам абсолютно безкоштовну послугу виклику спеціаліста , який допоможе вам визначитися з кольором, фактурою, формою вашого майбутнього стелі, а також зробить необхідні заміри.

Чому рекомендується викликати спеціаліста, перш ніж зробити замовлення?

Важливість професійного заміру

Можливо, багато хто з вас думають, що досить самостійно виміряти розміри стелі і повідомити їх менеджеру компанії. Однак замір в даному випадку – це дуже відповідальний захід. Якщо ви хочете, щоб новий натяжна стеля вас дійсно радувала довгі роки, доручіть цю справу досвідченому фахівцеві. Професійний замір забезпечить:

 • точність розрахунків кількості матеріалу, що вплине на загальну вартість замовлення;
 • правильна побудова креслення із зазначенням розташування всіх конструктивних елементів;
 • точність розрахунку вартості робіт по установці стель на замовлення;
 • легкість і міцність монтажу виробу, виконаного за кресленнями.

Виклик замірника з нашої компанії – гарантія успіху при установці і подальшій експлуатації натяжних стель, так як наші співробітники є досвідченими професіоналами своєї справи.

Можливість отримання безкоштовної консультації дизайнера

За останні роки дизайн натяжних стель отримав стрімкий розвиток. Яких тільки видів і форм цих виробів не придумала людська фантазія! Вибір їх настільки величезний, що часто призводить до розгубленості замовника. Виклик спеціаліста по дизайну і замірам натяжних стель з нашої компанії вирішить цю проблему.

Як просто і швидко викликати спеціаліста по замірах?

Жителям Києва можна приїхати в наш офіс або зателефонувати за телефонами. Контактні дані опубліковані на сайті компанії « Potolkoff ». Однак для багатьох клієнтів дуже зручною може виявитися форма онлайн-замовлення, заповнення якої займе всього кілька хвилин:

  Після того, як ви внесете в поля форми мінімум необхідних даних, наші менеджери приймуть ваше замовлення та зв’яжуться з вами. Потім до ваших послуг підуть:

  • безкоштовний виїзд спеціаліста на місце в найбільш підходяще для вас час;
  • надання зразків натяжних стель;
  • професійна консультація по вибору виробів за такими критеріями, як колірна гамма, форма, фактура, виробник тощо.;
  • виміри ваших стель;
  • розрахунок вартості замовлення «під ключ».

  Якщо ви ще роздумуєте над тим, де замовити натяжні стелі в Києві, звертаємо вашу увагу на те, що в компанії «Potolkoff» ви знайдете не тільки відмінних майстрів. Якість і екологічна безпека наших матеріалів підтверджені сертифікатами.

  Ми дбаємо про здоров’я і гарний настрій своїх клієнтів і раді співпрацювати з вами!

  Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

   Фотогалерея робіт
   ГОТОВІ РІШЕННЯ
   Спальня, 7 м.кв
   2,682 грн
   Детальніше
   Ванна, 5 м.кв
   3,072 грн
   Детальніше
   Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
   ТРЕНД року
   Парящі лінії
   Детальніше