CITYBLOCK349EP

Натяжні стелі з підсвічуванням в Києві

Один з найважливіших декоративних елементів конструкції натяжних стель є підсвічування. Воно створене не тільки для прикраси інтер’єру, але і може виконати функцію основного або декоративного освітлення. Нещодавно з’явилася новинка – «парящі лінії». Ця технологія дозволяє зробити на стелі різні світлові смуги. Використання цієї технології стало можливо після винаходу певних видів конструкцій натяжних стель, в яких є місце для кріплення світлодіодними смугами.

Функції «парящі ліній»:

«Парящі лінії» – варіант неординарного оформлення натяжних стель. Такий дизайн можна використовувати як для ремонту класичного, так і сучасного стилю.

За допомогою «парящих ліній» Ви зможете:

 • Збільшити або зменшити візуально простір Вашої кімнати;
 • Організувати як основне освітлення в кімнаті, так і декоративне;
 • Скомбінувати полотна різного кольору і фактури;
 • Висунути на перший план будь-якої предмет інтер’єру (диван, комод, телевізор і т.д.);
 • Приховати стельовий карниз в ніші з підсвічуванням (робиться ніша з підсвічуванням в області стику натяжної стелі зі стіною, туди кріпиться карниз).
 • Також можна втілити в життя будь-які дизайнерські рішення. «Парящі лінії» можуть бути різних видів, у формі ромба, хвиль, прямокутників і т.д ..

Переваги

 • По-перше, ця технологія не вимагає виготовлення та встановлення додаткових конструкцій.
 • По-друге – ціна. Така технологія дуже бюджетна, так як не вимагає виготовлення додаткових конструкцій для її установки.

Але найголовнішою перевагою, є те, що спосіб освітлення за допомогою світлодіодів дуже економний, так як споживає мало електроенергії.
На сьогоднішній день існує величезний вибір колірної гами і варіантів яскравості світлодіодів. Для “парящих ліній” можна використовувати як однотонні, так і різнокольорові світлодіодні стрічки. Також можна встановити спеціальну систему управління за допомогою якого Ви зможете міняти колір підсвічування в залежності від Вашого настрою.

«Парящі лінії» – технологія конструкції натяжних стель, яка навіть звичайний однотонний стеля зможе перетворити в “родзинку” Вашого інтер’єру.

Де замовити?

Для того щоб замовити натяжна стеля з лініями, Ви можете сміливо звертатися в нашу компанію «Potolkoff». Наші висококваліфіковані співробітники допоможуть Вам з вибором, а також встановлять натяжні стелі в короткі терміни, якісно і за низькою ціною.

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше