CITYBLOCK349EP

Декоративні перегородки і натяжна стеля

Декоративні перегородки часто використовують при переплануванні приміщень та для їх зонування. Вони не виконують несучі функції, їх роблять легкими і розбірними. При необхідності всю конструкцію легко перенести в інше місце, щоб реалізувати нове дизайнерське рішення.

Роблять перегородки по сухій технології, без використання цементних сумішей. Найпоширеніший матеріал це гіпсокартон, дерев’яні рейки, фанера і тонкі шпоновані плити.

Зведення декоративних перегородок зазвичай не викликає труднощів. Проблеми можуть виникнути, якщо вже встановлена натяжна стеля. При плануванні ремонту потрібно спочатку монтувати перегородки, а потім встановлювати стелі. Але виникають ситуації, коли доводиться все робити в зворотному порядку.

Як кріпити перегородку до натяжної стелі

Натяжна стеля відмінне рішення. Ідеально рівне полотно приховує всі будівельні огріхи, не потрібно нічого шпаклювати і фарбувати. Але є і недолік. Полотно має зберігати цілісність, інакше виникнуть зморшки і провисання.

При ремонті часто постає питання, як зробити перегородку, якщо є натяжна стеля? Будівельники пропонують кілька варіантів рішень:

1. Оскільки будь-яка перегородка має каркас, то потрібно встановити стельовий елемент, не пошкодивши натяжну стелю. Для цього знімають полотно з того краю, який найближче до місця розташування планованої перегородки. До стелі кріплять брусок врівень з полотном, яке після цього знову натягують. У місцях, де в стельовий брус будуть вкручувати кріплення перегородки, в полотні натяжної стелі роблять невеликі отвори і встановлюють в них люверси. Це необхідно, щоб матеріал не розповзався, і не з’явилися зморшки. Далі перегородка встановлюється звичайним способом.

2. Якщо перегородка легка, і конструктивно немає необхідності в стельовому кріпленні, то його і не роблять. Конструкцію встановлюють впритул до полотна натяжної стелі з мінімально можливим зазором. Стельовий плінтус кріпиться на перегородку, а не на стелю. Таке рішення більш детально визначене, тому що не потрібно знімати полотно і знову його натягувати.

Як бачите, при установці перегородки з натяжною стелею немає особливих труднощів, якщо слідувати готовим інженерним рішенням.

Популярні види перегородок

Для ремонту використовуються стандартні і індивідуальні перегородки. Під стандартними розуміють встановлені виробником розміри і конструкцію. Але якщо з якихось причин стандартні вам не підходять, завжди можна замовити виготовлення перегородки за індивідуальними розмірами.

До найпоширеніших стандартним варіантів відносяться:

1. Перегородки з підсвічуванням LUMFER. Це готове рішення, в якому підсвічування виступає елементом дизайну. Основна перевага – алюмінієві ламелі, вони легкі, міцні, не деформуються з часом. Колір вибирає замовник. Стандартна висота такої перегородки до 3 метрів, але за спецзамовленням її можна збільшити до 4 метрів. Конструкція швидко розбирається, що дуже зручно, якщо потрібно провести прибирання або переставити меблі.

2. Перегородки SLOTT. Демпферна стеля SLOTT це варіант готового рішення сполучення перегородки з натяжною стелею. Особливий спосіб фіксації дозволяє повністю усунути щілину між полотном і профілем, вже не потрібні декоративні вставки і ущільнювачі. Освітлення здійснюється світлодіодною стрічкою, покладеної в спеціальну нішу. Колір світлодіодів вибирає замовник. За допомогою профілю SLOTT можна реалізовувати багаторівневі дизайнерські рішення. Також є система сполучення карниза з натяжною стелею. Рейки, з яких монтується перегородка, можуть бути чорними, білими або незабарвленими.

3. Перегородки APPLY. Зовні нагадують перегородки LUMFER, але мають інший спосіб з’єднання з натяжною стелею. Конструкція виконана з алюмінієвих пластин, покритих порошковою фарбою білого або чорного кольору. Такі перегородки добре вписуються в будь-який інтер’єр. Опорна частина конструкції має спеціальні п’яти, які забезпечують стійкість і перешкоджають появі подряпин на покритті підлоги при складанні і переміщенні перегородки. Для зручності монтажу в комплект входять композитні шаблони, а кожна деталь упакована окремо, що виключає пошкодження при транспортуванні.

Якщо ви плануєте зробити перепланування в будинку або квартирі, установка стандартних перегородок від перевірених виробників буде найоптимальнішим варіантом. Але якщо стандартні рішення для вас не підходять, завжди можна замовити індивідуальні перегородки.

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше