CITYBLOCK349EP

Світильники Swarovski

Система світлодіодного освітлення Crystal StarLed

Сприятливу атмосферу можна створити за допомогою системи освітлення Crystal StarLed, вона була створена в поєднанні з кристалами і світлодіодами. Ця система забезпечує чудовий ефект в ілюмінації й створить перелив або мерехтіння на ваших стінах і стелі, тим самим змушуючи ваше приміщенні немов грати з вами. Вона набагато більше служить ніж в звичайні світильні прилади. Багато хто використовує таке освітлення не тільки в готельних номерах, а також і у себе в будинку. Таке освітлення дуже просте у використанні і дуже економічне. Люстри такого типу випускаються в комплектах. Але у нас можна замовити окремі елементи для підсвічування на свій смак, задовольняючи будь-який задум в інтер’єрі.

Система світлодіодного освітлення Crystal StarLed Deluxe

У систему Crystal StarLed Deluxe помістили кристали значних розмірів і світлодіоди сильніші. Таке поєднання сприяє створенню яскравих відблисків і стане родзинкою вашого будинку. Люстри-світильники зі значним терміном експлуатації, які дозволять скоротити витрати.
Модифікацій таких люстр три. Вони ідеально підійдуть апартаментам з високими стелями, зробивши освітлення в них ефектно розсіяним з відблисками. Якщо з’єднати два способи світлодіодного світіння, то ефект перевершить всі очікування.

Система світлодіодного освітлення Crystal Starry Sky – це волоконно-оптична електросистема діодного світіння Crystal Starled Deluxe. Дана система має добре відполіровані кристали, які в поєднанні з волоконно-оптичними електротехнології утворює приємну атмосферу. Світильники даної технології використовують як за прямими функціями, так і як декорації. Вони допоможуть домогтися помітного акценту при світінні. У просторих приміщеннях, де дуже високі стелі, зможуть забезпечити хороший результат. Вони дуже легкі у використанні, що проявляється в гнучкості і простоті.
Є чотири варіанти освітлювальних пристроїв Crystal Starry Sky. Наша компанія Potolkoff допоможе підібрати під замовлення систему світлодіодного освітлення з окремих елементів. Це дозволить зробити ваше приміщення затишним, яскравим і барвистим, ви зможете отримати найвищу якість.

Наші фахівці мають великий досвід монтажних робіт, тому вони індивідуально підійдуть до кожного замовлення. Термін виконання робіт займе до чотирьох днів, що дозволить вам заощадити час для подальшої роботи. Система знижок і акцій не залишить вас байдужими і допоможе здорово зберегти сімейний бюджет.

Світлодіодна система освітлення Crystal Starry Sky, Crystal StarLed або Crystal tarled Deluxe в поєднанні з натяжною стелею – це маленький шик, який ви можете дозволити, який зробить ваше приміщення не схожим на всі інші. Саме світильники Swarovski допоможуть створити інтер’єр в романтичному, затишному стилях, зробивши ваше житло комфортніше.

Зробіть собі приємно – подаруйте свято рідним і вашому дому!

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше