CITYBLOCK349EP

Натяжні стелі з фотодруком в Києві

Компанія Potolkoff пропонує дизайн, монтаж і обслуговування натяжних стель з фотодруком.

Тільки натяжні стелі дають можливість завжди бачити над головою Чумацький шлях, веселку або фрески Мікеланджело. Новітні технології, використовувані нашою компанією, дозволяють нанести на натягнуте полотно будь-яку фотографію, будь-якого формату і розміру.

Як роблять натяжна стеля з ПВХ в нашій компанії

Будь-яку, навіть саму нерівну, некрасиву поверхню над головою наші фахівці можуть просто замаскувати натягнутою, як барабан, плівкою ПВХ. Робиться це так:

 • На підприємстві зварюють смуги поліхлорвінілу в суцільне полотно.
 • Зробивши заміри стелі, майстри монтують каркас і викроюють потрібного розміру полотно.
 • Вирізаний шматок розігрівають до 70 градусів за допомогою газової гармати.
 • Розм’якшену плівку кріплять на каркас.

Охолоджуючи, ПВХ натягується і створює рівну пружну поверхню. Віна може бути будь-якого кольору. Дуже цікаво виглядають натяжні стелі з малюнкоми . Полімерний матеріал має чудова властивість – на нього можна наносити будь-який фон, напис, навіть зоряне небо, підсвічене з середини. Він може бути матовим, глянцевим і кольоровим.

Вельвет, оксамит, шотландку натягнемо все для вас на планки!

Трикотажне полотно з поліестерової ниткою наші фахівці можуть закріпити над головою так само, як і предки вірменського народу закріплювали виткані з бавовни полотна. Випускається ця спеціальна тканина на фабриках рулонами шириною в 5 метрів. Без нагрівання і іншої додаткової обробки шматок тканини відрізається від рулону і натягується на раму-профіль. На відміну від ПВХ тканина не боїться перепаду температур, його не зіпсують навіть великі морози.

Зупинися мить! Ти прекрасна! Зупинись, замри на стелі!

Відносно недавно з’явилися спочатку наукові, а потім промислові розробки, що дозволяють наносити фотозображення на будь-яку поверхню. Фотографії на кружках, футболках, тенти вантажних машин …

А чому б не використовувати фотодрук на стелях?

Цікаві композиції можна розташувати на величезній невикористаної площі над головою. Блакитне небо з повітряними хмарами, квітковий орнамент або зображення коханої людини – будь-яку картинку можуть відобразити натяжні стелі з фотодруком.

Даремно деякі замовники побоюються, що недбайливі сусіди зверху в черговий раз заллють їх і зіпсують новий ремонт. Саме нова натяжна стеля може врятувати від «повені», утримуючи в собі до 500 літровводи. Такі екстремальні стану зовсім не позначаться на якості натяжної полотна. Приїдуть фахівці, акуратно зіллють воду і знову закріплять плівку на каркасі.

Ще одна поширена помилка – один нудний рівень. Опускаючи і піднімаючи каркаси, комбінуючи технології підвісних елементів з натяжними, можна виконувати цікаві дизайнерські комбінації з нанесенням на них будь-яких фотографічних знімків. Натяжна стеля – універсальна, незамінна річ в інтер’єрі. Наша компанія із задоволенням доведе це. Запрошуємо!

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше