CITYBLOCK349EP

Про нас

Компанія Potolkoff – лідер в сфері виробництва і монтажу натяжних стель, яка працює в Києві і області. Наша компанія працює на ринку послуг більше десяти років. Ми займаємося повним спектром послуг в сфері натяжних стель від виробництва і монтажу до ремонту і усунення наслідків потопу.
Ми чітко дотримуємося принципів нашої Компанії:

 1. Ми працюємо з повною віддачею
 2. Наші послуги та матеріали які ми використовуємо в роботі завжди відрізняються якістю
 3. Ми максимально чесні щодо замовників і партнерів
 4. Щоб йти в ногу з часом і не втратити навичок, ми постійно підвищуємо свою кваліфікацію
 5. Ми турбуємося про безпеку як в процесі самої роботи, так і застосовуваних матеріалах. Вони повинні бути нетоксичними.
 6. Ми використовуємо максимально сучасне обладнання та вихідні.

У своїй роботі ми завжди дотримуємося основної лінії Компанії, що дозволяє нам довгі роки займати лідируючі позиції на ринку України в сфері натяжних стель і не втрачати довіру замовників. Адже вони знають, що наші фахівці можуть виконати монтаж будь-якої складності.

Для натяжних стель ми використовуємо матеріали тільки кращих виробників з різних країн. Тільки в нашому асортименті натяжні стелі для найрізноманітніших смаків і гаманців. В асортименті є плівки різних фактур: глянцеві, матові і сатинові. Також Ви можете підібрати і будь-який колір Вашої майбутньої стелі в залежності від кольорового рішення Вашого інтер’єру. Обмеженням можуть бути лише ваша уява і бюджет!

Що нас вигідно відрізняє від інших компаній у сфері натяжних стель – так це власне виробництво полотен для стель. Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому, наші фахівці постійно проходять підвищення кваліфікації як в Україні, так і за її межами.

ВИГОТОВЛЕННЯ ПОЛОТНА

Наша компанія пропонує великий асортимент послуг, що надаються. Ми чітко організовані, при цьому маємо новітнє обладнання та висококваліфікований персонал. Саме це дозволяє нам надавати послуги на вищому рівні і в максимально короткі терміни. Адже час – гроші, і ми цінуємо це.
Виробництво полотен для стель відбувається під постійним контролем наших технологів і фахівців. В процесі ми використовуємо виключно ті матеріали, які мають сертифікати якості, адже вони досить міцні, нетоксичні і довговічні. Ми можемо запропонувати Вам на вибір німецькі стелі Pongs, тканинні натяжні стелі Descor, бельгійські та китайські натяжні стелі.

ПІДХІД ДО КОЖНОГО КЛІЄНТА

Ми з радістю дамо Вам професійну консультацію в питаннях вибору матеріалу, фактури, виробника. Звертаємо Вашу увагу, що ми не тільки монтуємо стелі, але і надаємо сервісне обслуговування нашої роботи. Навіть якщо протягом року трапиться якась неприємність з Вашою стелею – ми швидко все виправимо.

ЗАДОВОЛЕНИЙ КЛІЄНТ

Компанія Potolkoff знає, що потрібно клієнту! Саме тому ми професійно і швидко робимо монтаж, щоб наш клієнт завжди був задоволений. Ми розуміємо, що професійний монтаж повинен йти в комплексі з прийнятними цінами і якісними матеріалами. Завдяки дотриманню цього правила, ми і є лідерами у своїй сфері

ЗНИЖКИ

Ми знаємо, як наші клієнти люблять знижки! Саме тому спеціально для Вас ми розробили багато спеціальних пропозицій і знижок. Наприклад, спеціаліст, який заміряє приміщення виїде до Вас абсолютно безкоштовно протягом 2 годин після заявки від Вас.
Тепер Ви розумієте, що ми кращі! Телефонуйте нам!

Відео огляд: натяжні стелі – монтаж та обслуговування

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше