CITYBLOCK349EP

3D натяжні стелі в Києві

ХХІ століття визнано сучасним в області непростих технологій. Весь час ми маємо справу з нововведеннями, які змінюють розуміння людей про ці або інших процеси. Подібна ситуація прищепила оточенню тягу до футуристичного дизайну. Нам стало нудно від класичних складових побуту, ми прагнемо до ексклюзиву, то що мимоволі змусити сказати «Вау!». Подібним способом, футуристичний дизайн інтер’єрів набирають величезну поширеність. Така тенденція не залишилася осторонь і в сфері натяжних стель. Зараз ринок натяжних стель пропонує продукти, які здатні здивувати. Нововведенням стали 3D натяжні стелі, які поєднують кілька полотен, LED підсвічуваннями, породжують потрібний зоровий результат. Фотографії натяжних стель з ефектом 3D, на жаль, не передають красу цього типу стелі, але і вони дивують.

[Ngg_images source = “galleries” container_ids = “24” display_type = “photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings = “0” thumbnail_width = “150” thumbnail_height = “150” thumbnail_crop = “1” images_per_page = “20” number_of_columns = “0” ajax_pagination = “0” show_all_in_lightbox = “0” use_imagebrowser_effect = “0” show_slideshow_link = “1” slideshow_link_text = “[Show as slideshow]” order_by = “sortorder” order_direction = “ASC” returns = “included” maximum_entity_count = “500”]

На сьогоднішній день є кілька технологічних процесів, які надають можливість зробити натяжні стелі з 3D ефектом. Застосовуючи і поєднуючи дані методи, можливо, здійснити колосальну кількість цікавих проектів. Розглянемо детальніше дані методи:

1. Друк 3D зображення на натяжній стелі.

Формування 3D ефекту, можливо, за допомогою нанесення зображення на полотно. Такого роду спосіб є традиційною печаткою на полівінілхлоридних полотнах з високою роздільною здатністю. У цьому виді досить легко виконати виміри приміщення і вибрати картинку для нанесення. Детальніше про даною технологією Вас можуть проконсультувати менеджера компанії «Potolkoff».

2. Використовуючи 3D профіль.

Дві стелі розміщуються горизонтально на однаковій відстані. Основою є верхня межа, яка може мати будь-яку фактуру або фотодрук. Нижнє полотно, найчастіше напівпрозоре з нанесенням фотодруку, або перфорацією по заданому і затвердженим замовником ескізу. Нижня стеля і створює зоровий результат 3D.
Додатковим складової декору вважається LED стрічка, що створює ефект сяйва простору між стелями.

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше