CITYBLOCK349EP

Світлові лінії

Що таке світлові лінії

Світлові лінії в інтер’єрі це сучасне і практичне рішення. Раніше світлодіодну стрічку укладали по периметру, і створювалося відчуття парящої стелі. Зараз дизайнери пішли далі, вони пропонують розміщувати стрічку довільними прямими або вигнутими формами. Такий варіант виглядає більш естетично, і в цьому випадку можна обійтися без люстр, або встановити точкові світильники.

Світлова лінія може виконувати функцію декоративного підсвічування, але якщо використовувати стрічку з потужними світлодіодами, то можна домогтися в приміщенні яскравого освітлення. Предмети не будуть відкидати тіні, тому що світло ллється з усіх боків. Як варіант, є можливість зробити різнокольорову підсвітку і налаштовувати її на свій смак і настрій.

Світлові лінії і натяжні стелі

При будівництві часто постає питання поєднання світлових ліній з натяжними стелями. Існує два основні варіанти вирішення цього завдання.

1. Світлодіодні стрічки встановлюються над натяжною стелею. Технічно це простіше, тому що спочатку монтується стрічка, потім стеля. Якщо освітлення повинно мати функціональний характер, потрібні стрічки великої потужності і напівпрозоре натяжне полотно, щоб освітленість в приміщенні була достатньою. Але у такого варіанту є очевидний мінус. Для заміни світлодіодної стрічки буде потрібно розібрати стелю, після чого натягнути заново. З цієї ж причини трансформаторний блок рекомендується розміщувати в спеціальній ніші, розташованої нижче стелі, щоб до нього завжди був доступ.

2. Світлодіодна стрічка кріпиться всередині спеціального профілю, на який натягується натяжна стеля. Якщо світлова лінія проходить від стіни до стіни, то натяжна стеля буде складатися з двох незалежних полотен. Якщо в кімнаті дві світлові лінії, то з трьох, і так далі. Світлодіодна стрічка закривається спеціальною напівпрозорою пластиною. Для ремонту досить зняти цю пластину, а після ремонту повернути на місце. Це дуже зручно, і не вимагає розбирання стелі.

Види профілів для світлових ліній

Для суміщення світлових ліній з натяжною стелею існує кілька готових рішень.

Лінійка профілів Flexy

Найпопулярніші профілі для монтажу світлових ліній. Їх відрізняє простота збірки, приємний зовнішній вигляд і невелика вартість у порівнянні з продукцією інших виробників. Випускаються шириною 15, 30 і 50 мм. Світлодіодна стрічка закривається пластиковим розсіювачем. Конструкція профілю дозволяє використовувати такий варіант освітлення тільки разом з натяжною стелею, яку можна розділити на кілька секторів. У широкий профіль можна встановити відразу дві світлодіодні стрічки. Недоліків у продукції Flexy, по суті, немає.

Світлові лінії Slott

Відносяться до категорії преміум. Дорогі, але дуже якісні. Форма профілю дозволяє розміщувати в ньому світлодіодну стрічку або спотові світильники, а також робити світлові лінії практично будь-якої ширини з ідеально рівними кутами. Функцію розсіювача виконуватиме напівпрозора натяжна стеля, але можна обійтися без неї. Поєднання профілів Slott 40 і Slott 80 дає можливість робити дворівневі стелі і втілювати в життя будь-які дизайнерські рішення. При монтажі таких ліній важливо використовувати світлодіодну стрічку високої якості. Це необхідно, щоб забезпечити рівномірність світлового потоку.

Світлові лінії Apply

Компанія Apply відома своїми багаторівневими різьбленими стелями, але вона також випускає профілі для кріплення звичайних натяжних стель і монтажу в них підсвічування. Для світлових ліній більше підходять профілі «Універсальний» і «Універсальний міні», в яких роль розсіювача світла грає натягнуте полотно. Можна робити лінії шириною 5 – 10 см.

З плюсів можна відзначити простоту конструкції. Профілі заховані, і у вимкненому стані видно тільки стелю. До мінусів відноситься необхідність знімати полотно, якщо потрібно замінити світлодіодну стрічку. З цієї причини рекомендується використовувати стрічки перевірених виробників.

Висновок

Профілі, з яких роблять світлові лінії, відмінно поєднуються з натяжними стелями. Зараз є великий вибір конструкцій від різних виробників, що дозволяє реалізовувати найскладніші дизайнерські проекти. Світлові лінії можуть виконувати декоративну функцію, а також використовуватися для повноцінного освітлення або зонування. Тепер вам не потрібно встановлювати люстри, а світлові прилади будуть на рівні стелі. Це особливо актуально, якщо стелі не дуже високі.

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше