CITYBLOCK349EP

Натяжні стіни

Компанія Potolkoff (Київ) – пропонує дизайн, монтаж і обслуговування натяжних стін з фотодруком.

Натяжні стіни – оригінальність і ексклюзивність інтер’єру

Натяжні стелі вже доволі давно є звичайним явищем для будь-якого шару населення. Зовсім інша справа – натяжні стіни. Декорування приміщень з їх застосуванням є оригінальним ходом дизайнера в розробці інтер’єру. Ще за часів Стародавнього Риму найбагатші жителі могли дозволити собі витратити відріз тканини на обшивку стіни. Сьогодні практично в будь-якому будинку або квартирі в різних куточках нашої країни використовуються натяжні стіни, Київ не є винятком.

Це доступний і один з самих незвичайних та функціональних способів обробки. У сучасній сфері оздоблювальних матеріалів це інноваційне рішення. При створенні тематичного дизайну приміщення просто необхідно віддати перевагу такому способу обробки, тим більше, що в Києві і інших містах України натяжні стіни купити або замовити з доставкою та монтажем можна на дуже вигідних умовах.

Переваги натяжних стін:

 • натяжні стіни, ціни на які доступні будь-якому споживачеві, мають таку важливу якість як багатофункціональність. Вони прикрашають приміщення, приховують дефекти, мають високу шумоізоляцією;
 • монтаж натяжних стін здійснюється за кілька годин, а роботи по встановленню не перетворюють квартиру у будівельний майданчик;
 • матеріали та комплектуючі тільки найкращої якості. Надійність, безпека, довговічність, міцність – це основні характеристики використовуваних матеріалів;
 • встановлюючи натяжні стіни на значні нерівностівам вдасться приховати будівельні дефекти і зробити поверхню ідеально рівною;
 • вибір фактур доволі широкий і задовольнить смак будь-якого клієнта.

Не варто зволікати зі зверненням до професійних менеджерів компанії, так як саме інтер’єр приміщення безпосередньо впливає на настрій будинку і працездатність в офісі.

Натяжні стіни з фотодруком

Найоригінальніші дизайнерські рішення можна втілити в життя, застосовуючи натяжні стіни з фотодруком. Стильний інтер’єр необхідний в приміщеннях будь-якого призначення. Використовуючи натяжні стіни, ви зможете створити унікальний і неповторний елемент декору, який завуалюють недоліки попереднього ремонту і перетворить приміщення до невпізнання.

Вертикальна конструкція кріпиться на спеціальні профілі та дозволяє сконструювати каркас, за допомогою якого стіні можна надати будь-яку форму. Також можна використовувати натяжні стіни, фото яких виглядають у вигляді фальш-вікна, або ФотоПринт, що імітує картину з вдаленим пейзажем. Такі картинки пожвавлять будь-який інтер’єр.

Ще одна цікава ідея – це розташований за каркасом освітлювальний прилад. З його допомогою можна створити картину з ефектом зоряного неба або місячної доріжки. Можливості художнього дизайну не обмежені. Оригінальним буде рішення додати звуковий ефект, наприклад води, що ллється, і тоді натяжні стіни у ванній, на яких зображено водоспад, будуть виглядати більш реальними.

Будьте винахідливі і експериментуйте, а кваліфіковані менеджери київської компанії Potolkoff по монтажу, сервісу та дизайну допоможуть втілити в життя всі фантазії клієнта. Для цього потрібно всього лише звернутися до нас по телефону або заповнити форму виклику технічного спеціаліста.

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше