CITYBLOCK349EP

Час «небезпечних» газових балонів йде!

Як часто в засобах масової інформації миготять згадки про те, що при монтажі натяжної стелі стався вибух газового балона. А наслідки розриву навіть невеликого пятилитрового газового балона просто жахливі, адже в тротиловому еквіваленті це складе 3 кілограми!

Причини вибуху балонів з газом

Якщо говорити коротко, то причина – це людський фактор. А якщо ж це питання розглядати більш предметно, то:

 • Спочатку для того щоб в балон помістилося якнайбільше газу, його заправляють під зав’язку;
 • Потім транспортують по холоду;
 • А далі, холодний балон заносять в тепле приміщення, де під впливом перепаду температур і відбувається вибух – балон розривається на тисячі маленьких металевих фрагментів, які пронизують все навколо.

Переважне число будівельних компаній для монтажу натяжних стель використовують пропанові газові балони. Однак наша компанія цінує безпеку понад усе, тому в своїй роботі ми використовуємо виключно полімерно-композитні газові балони.
k1Як показують численні дослідження, полімерно-композитні газові балони не вибухають навіть при приміщенні їх безпосередньо в вогонь. Також в їх користь говорить і те, що даний матеріал еластичний і пружний. Тому навіть якщо деформація і станеться, то вибуху в будь-якому випадку не трапиться.

Тому, якщо ви цінуєте свою безпеку – будемо раді співпраці!

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше