CITYBLOCK349EP

Чи шкідливі натяжні стелі для здоров’я?

В основному, натяжні стелі бувають двох видів: тканинні і виготовлені з ПВХ плівки. Про шкоду тканинних стель говорити навіть смішно. Різні тканини широко використовуються в нашому повсякденному житті, ми прекрасно знаємо всі їхні властивості. Цей матеріал не є перешкодою для вільної циркуляції повітря між кімнатою і простором, вище натяжної стелі. Тому, ми повністю виключаємо можливість появи шкідливого грибка.
images (1)

Засоби масової інформації набагато частіше пишуть про шкоду натяжних стель, виготовлених з ПВХ плівки. Ці домисли базуються на тому факті, що полівінілхлорід містить в своєму складі деяку кількість фенолу і толуолу. Так, зміст цих хімічних речовин – незаперечний факт, але і фенол, і толуол міститися в пов’язаному вигляді, і виділитися в навколишнє середовище вони зможуть лише при нагріванні ПВХ плівки вище 70 ° С. Погодьтеся, таких високих температур в житлових приміщеннях не буває навіть в літню спеку.
images

До того ж, зміст цих речовин настільки мізерний, що в кілька разів менше норм допустимих у всьому світі.

З цього можна зробити однозначний висновок, що натяжні стелі не надають абсолютно ніякого впливу на людський організм.

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше