CITYBLOCK349EP

Чи варто використовувати натяжні стелі в оформленні приміщень дитячого садка

ффф1Приміщення, в яких постійно знаходяться діти, повинні відповідати певним вимогам. При цьому такі вимоги ставляться як до сфери екології, так і до сфери естетики і практичності. Досить часто постає питання про доречність використання натяжних стель в приміщеннях дитячих садків. Спробуємо розібратися з цим питанням.

Перш за все, необхідно зрозуміти, що ж саме потрібно від стелі в таких закладах, як дитячий сад. Як правило, прийнято виділяти такі моменти.

 • Безпека. Це означає, що матеріал, з якого зроблені стелі повинен бути не токсичним, а конструкція повинна повністю виключати нещасні випадки.
 • Практичність. Така стеля повинна бути чистою і не схильною до ризику бути зі цвіллю або грибком. Крім того, вона повинна легко піддаватися догляду.
 • Естетичність. Особливість дитячих приміщень в тому, що при їх оформленні, велике значення має естетика. Отже, стеля повинна вписуватися в дизайнерський проект.
 • Низька вартість. Як відомо, дитячі садки не є багатими організаціями. Тому, при виборі типу стелі, часто береться до уваги доступність того чи іншого рішення.

ффф З огляду на все вищевикладене, натяжні стелі цілком підходять для застосування в приміщеннях дитячих садків. Вони досить доступні. З іншого боку, вони безпечні, несприйнятливі до грибкових організмів і досить стійкі з точки зору пожежної безпеки. До того ж, їх дуже легко мити. З точки зору естетики, натяжні стелі відкривають перед дизайнером необмежені можливості в плані забарвлень і конфігурації самої конструкції. Тому, сучасні високоякісні натяжні стелі є відмінним рішенням при оформленні приміщень в дитячому садку.

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше