CITYBLOCK349EP

Дизайн і стиль

Натяжна стеля останнім часом набуває все більшої популярності завдяки можливості використовувати його у всіх інтер’єрних стилях. Крім того на ринку України присутня велика кількість різновидів натяжних стель, таких як: матові, глянцеві, металік, сатин і перламутр. Так само неповторний стиль в інтер’єрі можна підкреслити за допомогою фотодруку на натяжній стелі або за допомогою установки на натяжній стелі «Зоряного неба».

Важливим етапом у створенні неповторного інтер’єру є правильно підібраний колір натяжної стелі, його фактура і конфігурація. Не рідко, для остаточного вибору кольору і фактури, при створенні унікального дизайну в інтер’єрі потрібно поради фахівців: дизайнера або консультанта.

Компанія «Potolkoff» пропонує натяжні стелі для декількох стилів в інтер’єрі:

Класичний інтер’єр відрізняється чіткими геометричними формами, пастельними тонами, використанням натуральних матеріалів, ліпниною і колонами. Найчастіше для таких інтер’єрів не підходить глянцева натяжна стеля, краще звернути увагу на матовий натяжна стеля в світлих тонах. У класичному інтер’єрі так само часто використовуються гіпсокартонні конструкції з чіткими геометричними формами зі вставкою натяжної стелі. Натяжна стеля в класичному інтер’єрі найчастіше підкреслюється широким багетом.

При створенні інтер’єру в стилі «Хай-тек» в основному використовуються такі матеріали як метал, скло і пластик, а при обробці стелі перевага віддається поверхням з високим ступенем відображення, а саме глянцевим натяжних стель синіх або сірих відтінків, а так само чорному натяжної стелі . Особливостями такого стилю в інтер’єрі так само є можливість використання в ньому багаторівневих конструкції. Чи не останню роль на завершальному етапі створення інтер’єру в стилі «хай-тек» грають і гармонійно підібрані освітлювальні прилади.

Найчастіше в при створенні інтер’єру використовуються певні фрагменти вищеописаних стилів які найбільше близькі господарям приміщення. У таких випадках натяжна стеля найкраще підбирати під колір одного з елементів оздоблення: декор плитки, візерунок на шторах або меблів. Натяжна стеля, підібраний в тон або в контраст до обробки стін, так само підкреслить Ваш неповторний стиль.

Будь ласка, оцініть сторінку

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

Фотогалерея робіт
ГОТОВІ РІШЕННЯ
Спальня, 7 м.кв
1,760 грн
Детальніше
Ванна, 5 м.кв
2,050 грн
Детальніше
Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
ТРЕНД року
Парящі лінії
Детальніше
Популярні статті

Зміст: Особливості дизайну стелі Дворівневі стелі. Які бувають? Натажние стелі з фотодруком Переваги натяжних стель на кухні Догляд за натяжними стелями на кухні Популярні запитання Багато хто погодиться, що кухня…

Перш ніж придбати безшовну натяжну стелю необхідно визначитися з виробником безшовної натяжної стелі і сумою, яку Ви готові витратити. Компанії часто знижують ціну на безшовну натяжну стелю включаючи в неї…

Глянцева натяжна стеля – найбільш сучасний, стильний і ефектний спосіб обробки стелі. Глянцеві поверхні прекрасно поєднуються з інтер’єром практично будь-якого стилю, а широкий спектр кольорових рішень дозволяє втілити в життя…

Одним з особливих елементів декору приміщення є натяжна стеля. Коли ремонтом займається фахівець, то власник не думає про те, як вибрати натяжну стелю – все це здатний вирішити професіонал своєї…

Натяжні стелі вже тривалий час утримують лідерство серед стельових конструкцій, оскільки здатні забезпечити ідеально рівну поверхню, а також втілити в життя навіть найскладніші дизайнерські ідеї. Існує кілька типів таких виробів….