CITYBLOCK349EP

Картина на натяжній стелі – новітній спосіб урізноманітнити дизайн

З недавнього часу особливою популярністю почали користуватися різні зображення на натяжних стелях. Ця технологія може перетворити будь-яку кімнату вашого помешкання, помістивши на стелю шедеври світового мистецтва.

DSC_0058Причому тепер немає потреби наймати малярів і каменярів, як це було прийнято в минулому для нанесення картин на стелю. У нинішній час досить прийти в відповідну фірму, і її працівники, застосовуючи фотодрук, перетворять вашу стелю на витвір мистецтва. Ви можете вибрати його самі, або просто погортати наданий фірмою каталог. Процедура нанесення картини займає всього кілька днів, а не місяців, як було в минулому.

Як створюється художня натяжна стеля

При бажанні створити картину на натяжній стелі дуже просто. Практично всі клієнти замовляють художній метод нанесення зображення. Це найбільш простий і екологічно чистий метод перетворення стелі.

Насамперед ви повинні вибрати тип фарби для зображення. Існує кілька варіантів:

 • люмінесцентна фарба;
 • екосольвентна фарба

DSC_0068Відмінність люмінесцентної фарби від стандартного варіанту в тому, що вона починає світитися в темряві. Обидва види чорнила не змиваються водою, не володіють токсичністю і дуже насичено виглядають.

Після цього ви визначаєтесь з картинкою. Тип цілком залежить від вашого смаку і бажання, ви можете нанести як картинку, так і фото. Співробітники фірми виконають натяжку зображення професійно, так що ніяких стяжок на ньому не буде.

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше