CITYBLOCK349EP

Коралові натяжні стелі

Одним з віянь нового сезону стало використання натяжних стель коралових відтінків, які створюють дивовижну святкову атмосферу в будь-якому приміщенні. При цьому вони дуже надійні і практичні. А їх вартість дозволяє використовувати їх в самих різних інтер’єрних рішеннях.

Кораловий колір є комбінацією рожевих, помаранчевих і червоних тонів. При цьому він не є кричущим. Хоча він досить яскравий і помітний. Як правило, такий колір, в більшості випадків, асоціюється з жіночністю. Тому його застосування особливо вдало в оформленні інтер’єрів в приміщеннях, де живуть або працюють в основному жінки. Втім, святковість цього кольору робить його вельми вдалою знахідкою для оформлення приміщень, які в принципі повинні нести в собі гарний настрій.

1Оформлення інтер’єру вітальні з використанням натяжних стель коралових відтінків робить таку кімнату вельми привабливою в будь-якому випадку. При цьому, на відміну від яскраво-червоного кольору, такі натяжні стелі позбавлені агресивності і химерності. Навпаки, вони підкреслюють святковість. У такому приміщенні прекрасно відпочивати після важкого робочого дня. При цьому стеля такого кольору може доповнюватися різними аксесуарами найрізноманітніших забарвлень.

2Використання подібних стель в спальні перетворює це приміщення в справжній куточок відпочинку і романтики. Сатинові натяжні стелі з молочними відтінками коралового кольору створять чудову романтичну атмосферу, в якій сподобається будь-якій жінці. У тому числі і господині цього приміщення. Особливо, якщо правильно підібрати колірну гамму меблів і постільної білизни.

У будь-якому випадку, спальня в коралових кольорах – це дуже вишукано і привабливо. Не менш ефектно, застосування такого рішення при оформленні ванної кімнати. Поєднання водної стихії з кольором морських коралів створює неповторний шарм для цього приміщення.

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше