CITYBLOCK349EP

«Літня» натяжна стеля

Напевно, можна без найменшого перебільшення стверджувати про те, що теплих літніх днів чекають з нетерпінням абсолютно всі. І коли, нарешті, літо настає можна годинами слухати трелі птахів, вдихати аромати тисячі запашних трав і ніжитися під променями ласкавого сонечка! Як сумно, відпускати цю пору року …

Але у нас є чудова новина для всіх шанувальників теплої пори року: літо може не закінчуватися! Ну, принаймні шматочок літа може назавжди оселитися у вашому домі. Йдеться, звичайно, про «літню» натяжну стелю.

Втілюємо мрію в життя

Є безліч цікавих варіантів втілення цієї ідеї. Але у всіх цих випадках важливу роль для здійснення задуманого буде грати натяжна стеля. Вона може бути, як однотонною, як блакитне літнє небо, так і містити на собі принти- картинки.

Ідеї ​​дизайну

Дитяча

Звичайно, якщо в сім’ї є діти, то особливу увагу необхідно приділити оформленню дитячої кімнати. Важливо, створити малюкові радісну і теплу атмосферу. А, як відомо, найбільше діти люблять різноманітних пташок і звіряток. Тому чому б не оформити дизайн дитячої таким чином, щоб в ньому поєднувалися теплота літа і улюблені тварини? На стелі можуть здійснювати свій політ птаха або тихенько визирати кошенята … Дитина точно буде в захваті!

Кухня

На кухні можна взагалі влаштувати свято кольору … Чому б не надати в дизайн трохи солодкого і не прикрасити кухонну стелю смачними літніми ягідками?

Ванна кімната

А ванну кімнату можна взагалі перетворити в свій власний пляж, з теплим морем, чистим небом-стелею і сяючим сонцем-лампою …

Спальня

А чому б зранку не прокинутися на лузі, наодинці з природою? Було б здорово, чи не так?

І у всіх цих випадках натяжна стеля буде як не можна до речі. Адже з ним можна втілити в життя будь-яку дизайнерську ідею – зробити його монотонним, барвистим, з принтами, багаторівневим, з цікавими варіантами підсвічування … Одним словом, варіанти використання натяжних стель обмежуються лише межами фантазії. Так що мрійте – а ми втілимо!

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше