CITYBLOCK349EP

Натяжна стеля, армстронг або рейкова стеля

На сьогоднішній день існує величезна кількість варіантів оформлення стель, але останнім часом найбільшою популярністю користуються підвісні стелі Армстронг, натяжні стелі і рейкові стелі.

У цій статті ми будемо намагатися розкрити переваги і недоліки кожного з них.

N-3 Почнемо мабуть з Англійської компанії Armstrong, яка була в числі перших компаній, з виготовлення підвісних стель і якій вдалося переманити до себе більшу частину ринку потенційних покупців і за цим на даний момент в Україні поняття підвісна стеля Армстронг не завжди означає, що матеріал зроблений саме цією компанією. Система кріплення даної стелі являє собою Т-образні направляючі з вузлами кріплення конструкції до стін і плити, які укладаються на зібрану конструкцію.

Встановлення такої стелі є досить складною і трудомісткою процедурою, для виконання якої потрібні професіонали.

images Перейдемо до рейкових стель які є конструкцією з вузьких алюмінієвих панелей і представлені на ринку в двох варіантах: відкритого і закритого типів. Відкритий тип рейкових стель відрізняється проміжками між панелями, для маскування яких використовуються спеціальні вставки. Закритий же тип приховує простір між панелями за допомогою так званого «язичка».

Рейкові стелі найкраще встановлювати в складських приміщеннях, магазинах і офісах, проте не кожен споживач готовий встановлювати рейкові стелі в квартирі через естетичний вигляду конструкції.

За останні кілька років натяжні стелі набирають все більшої популярності. Пов’язана вона з тим, що монтаж займає лічені години і можливість отримати ідеально рівну стелю а види даного варіанту обробки стелі можуть змінити і підкреслити стиль будь-якого інтер’єру.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAУ порівнянні з підвісними і рейковими стелями натяжні стелі мають величезну палітру кольорів і різноманітність фактур а також мають можливість нанесення різноманітних малюнків на свою поверхню. Так само підвісними і рейковими стелями дуже складно створити складні і багаторівневі варіанти на стелі. Завдяки натяжним стелям їх власники, крім естетичного задоволення і бездоганно рівної поверхні також можуть не турбуватися з приводу затоплення приміщення в якому встановлена натяжна стеля так як вона не пропускає воду і витримує навантаження до 100 літрів на 1 м2.

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше