CITYBLOCK349EP

Натяжна стеля у ванній кімнаті

Якщо ви хочете оформити стелю своєї ванної кімнати матеріалом, який підійде для цього найкраще, однозначно вибирайте плівку ПВХ. Для натяжних стель у ванній переважно вибирати її глянцевий варіант. Його використання дозволяє не турбуватися не тільки про конденсаті або цвілі, але навіть про потоп, влаштованому сусідами зверху!

Для монтажу такої конструкції створюється каркас, що дозволяє розмістити, а вірніше натягнути, ПВХ плівку на деякому віддаленні від первинної поверхні. Плівка в процесі робіт нагрівається, а потім натягується, стаючи пружною, немов барабан. За нею легко ховаються будь-які нерівності поверхні, а також труби та інші неприємні оці деталі.

Дзеркальна стеля в ванній з плівки ПВХ – суцільні переваги

Чому серед усього розмаїття сучасних матеріалів дзеркальна стеля у ванній рекомендується фахівцями найчастіше? На це є ряд причин:

 • плівка створює герметичну поверхню;
 • вона легко переносить підвищену вологість і температури від 0 ° до + 50 ° С;
 • цей матеріал не розтріскується, що не розмокає і відмінно перешкоджає появі цвілі.

Численні фото натяжних стель з басейнів і ванних кімнат підтверджують, що це оптимальний вибір ще й з точки зору естетики.

французский натяжной потолок в ванной - фото

Чому саме плівка ПВХ?

Один кв. м. полівінілхлоридної плівки здатний витримувати до 100 л рідини. Тому при потопі, влаштованому сусідами зверху, вода буде триматися в міжстельовому просторі, поки її НЕ відкачують. Після підтоплення первинний вигляд натяжної поверхні легко відновлюється. Крім того, плівку ПВХ можна комбінувати з гіпсокартонними елементами і точковим освітленням – цей прийом називається комбінованими натяжними стелями.

Дизайн і вершина эстетики

На натяжній стелі можна зобразити дійсно будь-яку картину – починаючи від зоряного неба і закінчуючи морським горизонтом. Різні варіанти освітлення, ексклюзивні форми, найрізноманітніші поєднання кольорів дають величезний простір фантазії, а також дозволяють візуально освітлити і розширити приміщення – це особливо зручно для невеликих і темних ванних кімнат. Одна з найпопулярніших ідей в цьому випадку – фотодрук на стелі у ванній, що дозволяє розмістити там будь-яку фотографію.

бельгийские натяжные потолки в ванной комнате фото

Дивовижні гарантійні терміни і ніякого обслуговування

За твердженнями фахівців, в середньому натяжні стелі, встановлені у ванній кімнаті, прослужать 10-12 років, не втрачаючи первинного вигляду і не псуються від постійної вологи і високих температур. Їх ремонт також не представляє собою складності – плівка ПВХ просто замінюється. Первісна установка такої конструкції не займе більше одного дня. Її обслуговування полягає в періодичному протиранні поверхні вологою губкою або ганчіркою.

Для яких ванних підходить?

Натяжна стеля можна використовуватись практично в будь-якому приміщенні – починаючи від компактного санвузла в квартирі і закінчуючи величезним басейном. Єдиний нюанс, який слід врахувати – це нетерпимість плівки ПВХ до морозу. Ціна її монтажу може залежати від конфігурації стелі і розташування кутів в приміщенні – чим більше поверхня, тим дешевше і легше буде встановлення. Її проводять як останній етап ремонту. Саме приміщення бажано ретельно прибрати перед роботами, хоча якоюсь особливою підготовки перед монтажем натяжної стелі не передбачається.

германские натяжные потолки в ванной комнате фото

Як замовити і оплатити натяжну стелю для ванної в компанії «Potolkoff»

Крім того, що натяжна стеля у ванній вже сам по собі є вирішенням багатьох проблем, ніяких труднощів не передбачається ще й з її придбанням. Наша компанія пропонує замовити онлайн будь-який вид натяжних стель, і не тільки для ванної, але і для будь-яких інших приміщень вашого будинку. Ми надаємо можливість абсолютно безкоштовно викликати консультанта – він пояснить вам всі нюанси замовлення і допоможе розрахувати його вартість. Оплата виконаних робіт буде проведена найбільш зручним для вас способом, який буде заздалегідь обумовлений з менеджером компанії.

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше