CITYBLOCK349EP

Натяжна стеля в дитячій

Вибрати натяжну стелю в дитячій кімнаті є дуже важливим кроком. Незаперечним фактом є необхідність дитини в батьківській любові і опіки, але і не варто забувати про те, що дітям необхідно свій власний простір – дитяча кімната це їх світ.

Ремонт або дизайн дитячої кімнати часто впливає на формування характеру й особистості дитини, тому при виборі фактури і кольорової гами натяжної стелі в дитячій необхідно бути дуже обережним.

В першу чергу, спростуємо розуміння більшості батьків про крихкість конструкції натяжної стелі. Натяжна стеля не порветься, поки в нього не буде кинутий гострий предмет, що практично неможливо.

Важливим є і антистатичні властивості натяжної стелі. Але найголовніше на натяжній стелі в дитячій кімнаті не накопичується пил, а наявність сертифікатів на натяжну стелю завжди підтверджує якість продукту і відсутність в ньому шкідливих часток і компонентів, що далеко не останнє для Вашої дитини.

Натяжна стеля в дитячій має широкий спектр кольорів, тому підібрати колір, який підходить Вашій дитині не складе особливих труднощів.

Діти люблять яскраві кольори, такі як фіолетовий, помаранчевий, блакитний, але при виборі натяжної стелі в дитячій не слід зупинятися на занадто насиченому. Інтер’єр в дитячій кімнаті можна ідеально підкреслити за допомогою контрасту, наприклад: яскравий колір натяжної стелі і приглушені тони в обробці стін і підлоги.

При виборі натяжної стелі в дитячу кімнату також потрібно брати до уваги потреби і характер Вашого майбутнього власника невеликої кімнати для забезпечення максимального комфорту в майбутньому.

Співробітники компанії Potolkoff завжди готові надати Вам відмінний сервіс, on-line калькулятор попереднього розрахунку вартості і безкоштовний виклик спеціаліста із замірів для допомоги у виборі натяжної стелі в дитячій кімнаті.

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше