CITYBLOCK349EP

Натяжна стеля врятує від галасливих сусідів

У кожної людини, яка живе в квартирі є проблеми з «гучними» сусідами. Будь-то немовля, або молодий музикант, або сусід-ремонтник, всі вони виробляють дуже багато шуму, який нинішніми дуже тонкими стінами абсолютно не блокується. А якщо такий сусід зверху, то це подвійно неприємно, адже до його звичайного шуму додається ще і тупіт.

sosedi21Вирішити дану проблему можна шляхом монтажу натяжних стель. Причому неважливо, вінілові ці стелі, або тканинні – все одно шум буде гаситися через них. Справа в спеціальній прошарку повітря, який зупиняє звуки, що йдуть зверху. Крім того, вініловий або тканинний покрив сам по собі має властивість гасити звукові хвилі (а шум – це саме хвилі), відправляючи акустичні коливання в зворотню сторону.

Але натяжні стелі не можуть повністю ізолювати вас від шуму. Тому рекомендується перед їх монтажем обшити стелю шумоизолирующими матеріаломи. Сьогодні найбільш поширені – мінеральна вата, пінополіуритановий блоки, ущільнювальна самоклеюча звукоізоляційна стрічка, акустичні панелі.

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше