CITYBLOCK349EP

Натяжні стелі і запах

Серед безлічі компаній і будівельних фірм на ринку монтажу натяжних стель України добре зарекомендувала себе компанія Potolkoff, яка всього за 7 років, почавши надавати свої послуги практично з нуля, зуміла зайняти свою нішу в цій, досить конкурентною сфері послуг. Компанія надає послуги по дизайнерському оформленню, монтажу і сервісу стельових систем будь-якої складності по Києву і області.

Конструкції з ПВХ

Найпоширеніший матеріал – це плівка з ПВХ. Її перевага – порівняно низька ціна, легко миється, не боїться затоплення. Європейські натяжні стелі, особливо глянцеві, поставки яких в даний час обмежені, були з ідеальною фактурою, без запаху. Під час монтажу цих стель не відчувалося хімічних виділень в повітрі, здоров’ю монтажника більше погрожував газ від нагрівача, ніж виділення від нагрітої плівки.

З появою китайської плівки компаніям довелося перебудовуватися під ринок, знижувати ціну – природно страждала якість, з’явився характерний запах, іноді настільки сильний, що продукція деяких китайських фірм виглядала, просто першокласно. Якість плівки впливає на самопочуття і здоров’я мешканців – з’являються болі в голові, слабкість, алергічні ознаки. Особливо шкідливі токсичні феноли, що входять до складу плівки.

Єдино, хто може гарантовано забезпечити якісну плівку вашого майбутнього стелі – це фірми, що його встановлюють.

Компанія Potolkoff монтує стелі з вінілової плівки за індивідуальними замовленнями. Для монтажу застосовується якісний і екологічно чистий матеріал марок Alkor Draka (Франція) і Renolit (Німеччина), іноді китайський, але перевірених виробників.

Вражає оперативність виконання та рівень сервісу для клієнтів компанії. Клієнти, зацікавлені в якості і тривалому терміні використання натяжних конструкцій вибирають фірму Potolkoff, що гарантує високу якість послуг.

Але і голослівно говорити, що запах виходить тільки від натяжних стель нелогічно. Всі оздоблювальні матеріали, включаючи шпалери і ламінат, мають запах. Екологічно чисте дерево теж обробляється хімічними препаратами.

Альтернатива ПВХ конструкцій – тканинні стелі

Для тих, кому не подобається плівка з ПВХ, існує заміна – тканинні стелі, на базі поліефірної тканини, просоченої поліуретаном. Це екологічно чисті компоненти, що йдуть на пошиття одягу, взуття, інтер’єрних елементів.

Визнаними вважаються два виробника – французька фірма Clipso і німецька компанія Descor. Справжність тканини перевіряється по торговій марці, нанесеної на тканину. Виробники гарантують якість своєї продукції.

Чи буває запах від тканинних стель? Буває, але дуже рідко, нагадуючи запах випрасованої білизни. Він швидко вивітрюється. Фенолів і шкідливих хімічних елементів в складі сировини не міститься. Особливою популярністю у клієнтів користуються безшовні стелі Clipso від компанії Potolkoff, що працює за європейською технологією.

Чи можна застрахуватися від підробок? Звичайно можна. Ми завжди забезпечуємо наших клієнтів гарантійними сертифікатами. Детальніше можна ознайомитись в розділі Сертифікати.

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше