CITYBLOCK349EP

Натяжні стелі: міфи і реальність

Значення натяжних стель при оформленні сучасних інтер’єрів переоцінити складно. Проте, про даний елемент інтер’єру існує деяка кількість міфів, більшість з яких, як правило, не відповідають дійсності. Спробуємо розглянути деякі з них.

Токсичність полотна натяжних стель

DSC_0068Зрозуміло, що полотно натяжних стель виготовлено з штучних матеріалів.
Переважно, з ПВХ плівки. Однак говорити про токсичність такої плівки абсолютно зайве. Адже з полівінілхлориду (скорочено званого ПВХ) робляться не тільки водопровідні труби і системи каналізації, а й пластиковий посуд для харчових продуктів. Одне тільки це дозволяє говорити про те, що натяжні стелі абсолютно не токсичні і безпечні для людей. Тим більше, що всі вироби є сертифікованими і повністю відповідають всім нормам, передбаченим законодавством нашої країни.

Небажаність застосування натяжних стель у дитячих приміщеннях

Натяжной потолок в детской от компании ПотолкофБагато хто вважає, що крім проблеми токсичності, натяжна стеля не підходить для дитячих приміщень через можливості їх пошкодження дітьми. Однак пошкодити можна що завгодно. Діти регулярно малюють на шпалерах, дряпають гіпсокартонні конструкції і так далі. Тому, від пошкодження не застраховане ніщо в будинку. Крім того, натяжна стеля знаходиться вгорі, і діти можуть тільки проткнути його чимось гострим, підкинутим вгору. А ймовірність такого події вкрай низька.

Можливість провисання полотна з часом або від перегріву

obnovlennyj-natjazhnoj-potolok-3Для того, щоб матеріал, з якого виготовлені натяжні стелі, почав деформацію, необхідна температура 70˚С. Як правило, в переважній більшості дитячих приміщень така температура фізично неможлива. При нормальних температурах, провисання натяжних стель можливо тільки на дуже великих площах. Як правило, мова йде про сотні м2. Що стосується можливості провисання з плином часу, то гарантія виробників на такі моменти становить ніяк не менше 10 років.

Вигорання і втрата кольору натяжної стелі з часом

Наявність в складі ПВХ плівки спеціальної речовини, ультрафіолет-стабілізатора, виключає вигорання або зміну кольору виробу протягом гарантійного періоду, який становить від 10 років і вище. Тому, подібні страхи абсолютно безпідставні.

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше