CITYBLOCK349EP

Натяжні стелі. Модні тенденції 2015 року

1377087284_natyazhnoy-potolok9 Цього року, як і раніше незмінне лідерство зберігають натяжні стелі білого кольору, до того ж як глянцеві, так і матові. Причина цього – прагнення до природності і простоти. До того ж білий колір відмінно підходить як для класичного стилю, кантрі, модерн, так і хай-тека.

З іншого боку, також популярні і ультра яскраві кольори, наприклад, малиновий, салатовий, космічний синій і ін. Якщо інтер’єр зробити в приглушених тонах, то елементи декору і яскрава стеля буде виглядати оригінально.

Що стосується форми натяжних стель, популярними залишаються прямокутні варіанти з комбінацією кольору і фактури.

02-9_kaminnaia Як і раніше в моді і комбінований вид освітлення. Одночасне поєднання точкового освітлення з плоскими люстрами, влиті в натяжну стелю прожектори будуть як ніколи до речі.

Незважаючи на вище зазначені тенденції, ми рекомендуємо вибирати те, що Вам подобається. Адже мода змінюється кожен день, а ремонт робиться років на десять.

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше