CITYBLOCK349EP

Натяжні стелі в заміському будинку

2
Заміський будинок – місце затишку, тепла і спокою. Помилково вважати, що подібна споруда потребує обробки та оформлення, також виконаного з дерева. Натяжні стелі в заміському будинку здатні додати йому особливу атмосферу і сучасний вигляд. Подібна конструкція може складатися як з цілісного полотна, так і бути поділеною на окремі фрагменти.

Переваги

Натяжні стелі в дерев’яному будинку набагато легше встановити, ніж в цегляному.
Відомо, що дерево відмінно вбирає вологу і швидко псується під впливом вогкості. Натяжна стельова конструкція здатна захистити дерев’яні приміщення від вологи, яка збирається на ній у вигляді конденсату, видалити який не складає особливих труднощів.
Натяжні стелі не вбирають запахи як деревина, вони прості в експлуатації і догляді.
Конструкція натяжних стель є екологічно безпечною.
Технологія подібної конструкції здатна приховати всі вади звичайної стелі, балки і перекриття.

1

Особливості встановлення

Натяжні стелі в приватному будинку, виконаному з дерева можна встановлювати тільки після усадки будови. Як правило, такий процес займає не менше одного року починаючи від моменту спорудження дерев’яного будинку.
Найчастіше, щоб самостійно встановити натяжну стелю необхідне дороге обладнання і деякі навички в подібному вигляді робіт. Тому для здійснення такого заходу рекомендується скористатися послугами професіоналів. Дізнатися про виготовлення і монтаж натяжних стель можна у менеджерів компанії «Potolkoff», які із задоволенням проконсультують вас по всім питанням.
Підготовчі роботи до установки натяжної стелі можна здійснити самостійно.
Перед монтажем необхідно поділити стелю на кілька осередків певного розміру, кількість яких залежить від обраного дизайну. Далі, слід розрахувати нижню точку конструкції, встановити конструкцію і натягнути полотно.

Матова або глянцева поверхня?

2014-12-23 15.16.11 У дерев’яних будинках матова натяжна стеля може виглядати не дуже естетично і привабливо. Буде створюватися враження, що її поверхня просто пофарбована звичайною водоемульсійною фарбою. Більш підходящим варіантом стане глянцева натяжна стеля. Вона дозволить візуально збільшити приміщення, надати йому елегантний і сучасний зовнішній вигляд.

Цікаві рішення для оформлення

Фотодрук на стелі дозволяє розмістити будь-яке зображення. Хоча ціна на подібні полотна досить висока, вони надають будинку оригінальний і затишний вигляд. Можна замовити готове зображення або придумати його самостійно, наприклад, зробивши якісне фото вподобаного предмета або пейзажу і передавши його виконавцю.
Комбіновані натяжні стелі – поєднання різних видів поверхні і відтінків.

Вибір кольорового оформлення

Підбір ідеального кольору для оформлення стелі – найбільш поширена проблема. Щоб не помилитися у виборі необхідно звернути увагу на наступні моменти:

 • Світлі кольори і відтінки дозволяють візуально збільшити об’єм приміщення.
 • Насичені і глибокі кольори, такі як темно-фіолетовий, чорний і коричневий можуть додати приміщенню похмурість і візуально зробити його площу менше. Подібні кольори можна використовувати тільки в багаторівневих конструкціях.
 • Теплі кольори додадуть кімнаті затишок.
 • Для приміщення, вікна якого виходять на північ, підійдуть такі кольори як персиковий, рожевий і теракотовий.
 • Для приміщень, вікна яких розташовані на сонячному боці, підійдуть такі кольори: блакитний, м’ятний або ніжно-фіолетовий.

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше