CITYBLOCK349EP

НОРМИ ЄС

sertif_3 Маркування ЄС натяжних стель стала обов’язковою з 1 жовтня 2007 роки для стель громадських і житлових будинків. Продукти сертифіковані по CE (нормам європейського Сертифікату Безпеки), що означає можливість їх реалізації на європейському ринку у відповідності з усіма вимогами регулюючих органів і можливість реалізації на території Франції і в Європейському економічному співтоваристві.

Приступаючи до ремонту квартири, кожен з нас прагне вибрати не тільки найоригінальніші, а й із максимально екологічно чистих матеріалів. І особливу увагу заслуговує вибір стельової поверхні. Перш ніж визначитися з відповідним вам варіантом, важливо уважно вивчати додаються до неї санітарно-епідеміологічні, а також гігієнічні документи. Адже тільки компанія, що надала своєму покупцеві сертифікати на натяжні стелі , може гарантувати йому отримання екологічно чистого, нешкідливого придбання. Така декоративна поверхня не тільки приховає всі недоліки основної стелі, а й убезпечить членів вашої сім’ї від будь-яких шкідливих випарів.

Де можна придбати екологічні натяжні стелі?

Вибрати кращі бельгійські, німецькі або будь-які інші твори європейських майстрів ви зможете на проекті potolkoff.kiev.ua. Всі представлені тут матеріали створені із суворим дотриманням діючих норм ЄС, а також вимог української екологічної комісії. Підтвердженням цього факту можуть послужити спеціальні сертифікати відповідності. Вони надаються кожному покупцеві – жителю Києва або інших міст України.

Які основні складові екологічних натяжних стель?

Придбавши імпортні, виключно екологічні натяжні стелі , ви зможете не побоюватися того, що при нагріванні і інших впливах встановлена ​​вами поверхню буде виділяти шкідливі випаровування. Цей матеріал відрізняється складною хімічною структурою, що складається з натуральних компонентів (кам’яної солі, газу та ін.) І штучних хімічних сполук (барвників, затверджувачів і т. Д.). І всі ці компоненти відрізняються 100% екологічністю, що підтверджена гарантійним сертифікатом, виданим на 12 років.

Для того щоб отримати високоякісні європейські натяжні стелі , варто звертатися тільки до перевірених реалізаторам. Так ви захистите себе від небезпеки придбання підробки. І всі необхідні гарантії можна отримати на проекті potolkoff.kiev.ua.

Вдалого вибору!

Будь ласка, оцініть сторінку

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

Фотогалерея робіт
ГОТОВІ РІШЕННЯ
Спальня, 7 м.кв
1,760 грн
Детальніше
Ванна, 5 м.кв
2,050 грн
Детальніше
Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
ТРЕНД року
Парящі лінії
Детальніше
Популярні статті

Зміст: Особливості дизайну стелі Дворівневі стелі. Які бувають? Натажние стелі з фотодруком Переваги натяжних стель на кухні Догляд за натяжними стелями на кухні Популярні запитання Багато хто погодиться, що кухня…

Перш ніж придбати безшовну натяжну стелю необхідно визначитися з виробником безшовної натяжної стелі і сумою, яку Ви готові витратити. Компанії часто знижують ціну на безшовну натяжну стелю включаючи в неї…

Глянцева натяжна стеля – найбільш сучасний, стильний і ефектний спосіб обробки стелі. Глянцеві поверхні прекрасно поєднуються з інтер’єром практично будь-якого стилю, а широкий спектр кольорових рішень дозволяє втілити в життя…

Одним з особливих елементів декору приміщення є натяжна стеля. Коли ремонтом займається фахівець, то власник не думає про те, як вибрати натяжну стелю – все це здатний вирішити професіонал своєї…

Натяжні стелі вже тривалий час утримують лідерство серед стельових конструкцій, оскільки здатні забезпечити ідеально рівну поверхню, а також втілити в життя навіть найскладніші дизайнерські ідеї. Існує кілька типів таких виробів….