CITYBLOCK349EP

Підготовка приміщення

Будинок – це наша фортеця, за межами якої залишаються всі турботи і суєта буднів. Тут, в затишній атмосфері, в оточенні рідних і таких дорогих людей, серце починає битися рівніше, наповнюючись вірою, надією і любов’ю, а розтрачені на нескінченні справи сили приходять знову. Але щоб повернення додому стало радісною подією, дуже важливо докласти трохи зусиль, перетворивши житловий простір в куточок краси і тепла, і в цьому може допомогти якісний, сучасний ремонт, який на сьогоднішній день пропонує просто безмежні можливості.

В останнє десятиліття величезною популярністю стали користуватися натяжні стелі. Вони створюють фантастично красивий вигляд кімнати, загадковий і звабливий. Установка таких стель не займає багато часу і проходить в кілька етапів.

Таємниця перетворення кімнати. Етапи установки натяжних стель

Перший етап – підготовка стелі. Перед тим, як встановлювати натяжну конструкцію, необхідно ретельно перевірити надійність стельових плит, перевірити, чи немає в них щілин або пошкоджень електропроводки, інших комунікацій. Якщо таке є, потрібно ліквідувати пошкодження і тільки тоді приступати до основних робіт.

Другий етап – установка. Варто додати, що абсолютно не потрібно демонтувати стару обробку, що економить і час, і нерви.

Натяжні стелі. Часті питання споживачів

Дуже часто, замовляючи монтаж стелі, люди турбуються про те, що проведені роботи можуть завдати шкоду іншому ремонту. Чи можна встановлювати натяжні стелі після поклейки шпалер? Звичайно, можна, це анітрохи не зашкодить внутрішнього оздоблення кімнати. Крім того, при бажанні клієнта, по периметру проклеюється спеціальна плівкова шторка, яка зводить до нуля ризик пошкодження шпалер. Також необов’язково виносити меблі, досить накрити її плівкою.

З чого почати?

Отже, вирішивши встановити в своєму будинку натяжні стелі, з чого почати?

 • знайти фірму;
 • вибрати дизайн;
 • виділити день на перетворення кімнати.

Куди звернутися?

У нашій компанії ви можете зробити замовлення фірмових натяжних стель будь-якої конструкції на ваш смак. Всі матеріали екологічні, безпечні, що підтверджено сертифікатами. Ми гарантуємо високу якість, виконання в короткі терміни і відповідальне ставлення до роботи.

Бажаємо вам доброго дня і вдалого ремонту!

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше