CITYBLOCK349EP

Що робити при пошкодженні натяжних стель?

На жаль, ніщо не вічне. І навіть якісні натяжні стелі іноді пошкоджуються. Причина цього – необережна експлуатація. Розглянемо найбільш поширені випадки:

порез
– Необережне встановлення карнизу досить часто призводить до пошкодження полотна натяжної стелі гострим кінцем. Тому ми рекомендуємо при монтажі карниза обмотувати гострі кінці.
– Іноді причиною пошкодження натяжних стель бувають дитячі іграшки. Звичайно, м’яка іграшка шкоди не завдасть. Але стріли, дротики, кульки від пістолета і інші гострі предмети легко утворюють дірки в полотні.
– Не завжди, але буває, що через пробки від шампанського в стелі утворюється дірка.

Якщо з яких-небудь причин ваш натяжна стеля пошкоджена, і на ній утворилася дірка, не потрібно самому намагатися її відремонтувати.

Зв’яжіться з компанією, яка Вам монтувала стелю, і викличте фахівців. Вони швидко і якісно приведуть Вашу стелю до колишнього вигляду. Єдине, що ви можете зробити самостійно – це заклеїти дірку будівельним скотчем, щоб уникнути подальшого розриву плівки. До того ж при самостійному ремонті всі гарантії на стелю від компанії будуть зняті.

Будь ласка, оцініть сторінку

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

Фотогалерея робіт
ГОТОВІ РІШЕННЯ
Спальня, 7 м.кв
1,760 грн
Детальніше
Ванна, 5 м.кв
2,050 грн
Детальніше
Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
ТРЕНД року
Парящі лінії
Детальніше
Популярні статті

Зміст: Особливості дизайну стелі Дворівневі стелі. Які бувають? Натажние стелі з фотодруком Переваги натяжних стель на кухні Догляд за натяжними стелями на кухні Популярні запитання Багато хто погодиться, що кухня…

Перш ніж придбати безшовну натяжну стелю необхідно визначитися з виробником безшовної натяжної стелі і сумою, яку Ви готові витратити. Компанії часто знижують ціну на безшовну натяжну стелю включаючи в неї…

Глянцева натяжна стеля – найбільш сучасний, стильний і ефектний спосіб обробки стелі. Глянцеві поверхні прекрасно поєднуються з інтер’єром практично будь-якого стилю, а широкий спектр кольорових рішень дозволяє втілити в життя…

Одним з особливих елементів декору приміщення є натяжна стеля. Коли ремонтом займається фахівець, то власник не думає про те, як вибрати натяжну стелю – все це здатний вирішити професіонал своєї…

Натяжні стелі вже тривалий час утримують лідерство серед стельових конструкцій, оскільки здатні забезпечити ідеально рівну поверхню, а також втілити в життя навіть найскладніші дизайнерські ідеї. Існує кілька типів таких виробів….