CITYBLOCK349EP

Що робити при пошкодженні натяжних стель?

На жаль, ніщо не вічне. І навіть якісні натяжні стелі іноді пошкоджуються. Причина цього – необережна експлуатація. Розглянемо найбільш поширені випадки:

порез
– Необережне встановлення карнизу досить часто призводить до пошкодження полотна натяжної стелі гострим кінцем. Тому ми рекомендуємо при монтажі карниза обмотувати гострі кінці.
– Іноді причиною пошкодження натяжних стель бувають дитячі іграшки. Звичайно, м’яка іграшка шкоди не завдасть. Але стріли, дротики, кульки від пістолета і інші гострі предмети легко утворюють дірки в полотні.
– Не завжди, але буває, що через пробки від шампанського в стелі утворюється дірка.

Якщо з яких-небудь причин ваш натяжна стеля пошкоджена, і на ній утворилася дірка, не потрібно самому намагатися її відремонтувати.

Зв’яжіться з компанією, яка Вам монтувала стелю, і викличте фахівців. Вони швидко і якісно приведуть Вашу стелю до колишнього вигляду. Єдине, що ви можете зробити самостійно – це заклеїти дірку будівельним скотчем, щоб уникнути подальшого розриву плівки. До того ж при самостійному ремонті всі гарантії на стелю від компанії будуть зняті.

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше