CITYBLOCK349EP

Стеля по фен-шуй

Як відомо, від грамотної розстановки меблів, декору, кольору стін залежить здоров’я, добробут в родині і успіх в роботі.

китайАле, на жаль, не всі замислюються про стелю. Згідно з китайською філософією фен-шуй, стеля в квартирі повинна бути світлою. Темні кольори асоціюються у людини з проблемами, і викликають тривогу.

Енергія Ци також не любить такі кольори і намагається триматися подалі, притискаючись до підлоги, і тим самим порушуючи правильну циркуляцію енергії. Згодом це може погано позначитися на самопочутті людини. Крім того, темна стеля візуально зменшує приміщення, тому, навіть якщо Ви не дотримуєтеся філософії фен шуй, їх не рекомендується робити в маленьких приміщеннях.

Що стосується висоти стель, майстри фен-шуй радять від 2,5 до 5 м. У такій кімнаті людині буде спокійно і затишно. Оптимізувати висоту можна за допомогою натяжних стель білого кольору. Вони візуально збільшать і висоту, і навколишній простір.
Гарне освітлення стелі – запорука здоров’я і процвітання. Не забувайте про стильну люстру або невеликі світильники, рівномірно розподілені по всій площі стелі.

Також згідно фен шуй, не можна допускати сильне забруднення стель. Через плями може просочитися погана енергії ша. Тому фен-шуй радить регулярно мити стелі і при необхідності підфарбовувати. Брудна стеля може відвернути удачу і створити хаос у вашому житті. Вибирайте натяжні стелі – вони легко миються і принесуть в ваш будинок позитивну енергію.

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше