CITYBLOCK349EP

Світлодіодні лампи – освітлення майбутнього на натяжних стелях

Сьогодні, коли ціни на електроенергію піднімаються мало не щороку, всі почали замислюватися про її економію. Деякі країни вже знайшли вихід з цієї ситуації – світлодіодне освітлення. І навіть запущена глобальна программа LED City, яка має на увазі собою впровадження світлодіодного освітлення в усіх містах планети. LED City вже домоглася чималих успіхів в США, де світлодіодне освітлення широко використовують для освітлення доріг та вулиць. Далі по черзі Канада, Китай, Тайвань і країни Євросоюзу.

свет 1У нашій країні дана програма працює з 2010 року. Її успішне впровадження можна спостерігати в населених пунктах Херсонської, Миколаївської області, Одесі та Житомирі.

Жителі України, які вже перейшли в своїх квартирах і будинках на лампи зі світлодіодами, підтверджують значну економію їх сімейний бюджетів. До того ж, дані лампи відрізняються довговічністю, вологостійкістю, контрастністю, відмінними можливостями передачі кольору, яскравістю, і є екологічно безпечними (не містять ртуть).

светодиод
Саме тому ми рекомендуємо і Вам використовувати для натяжних стель світлодіодне освітлення. Сьогодні у продажу є великий вибір, як точкових світильників, так і різних люстр. Також можна зробити підсвічування натяжної стелі за допомогою світлодіодної стрічки.

Будь ласка, оцініть сторінку

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

Фотогалерея робіт
ГОТОВІ РІШЕННЯ
Спальня, 7 м.кв
1,760 грн
Детальніше
Ванна, 5 м.кв
2,050 грн
Детальніше
Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
ТРЕНД року
Парящі лінії
Детальніше
Популярні статті

Зміст: Особливості дизайну стелі Дворівневі стелі. Які бувають? Натажние стелі з фотодруком Переваги натяжних стель на кухні Догляд за натяжними стелями на кухні Популярні запитання Багато хто погодиться, що кухня…

Перш ніж придбати безшовну натяжну стелю необхідно визначитися з виробником безшовної натяжної стелі і сумою, яку Ви готові витратити. Компанії часто знижують ціну на безшовну натяжну стелю включаючи в неї…

Глянцева натяжна стеля – найбільш сучасний, стильний і ефектний спосіб обробки стелі. Глянцеві поверхні прекрасно поєднуються з інтер’єром практично будь-якого стилю, а широкий спектр кольорових рішень дозволяє втілити в життя…

Одним з особливих елементів декору приміщення є натяжна стеля. Коли ремонтом займається фахівець, то власник не думає про те, як вибрати натяжну стелю – все це здатний вирішити професіонал своєї…

Натяжні стелі вже тривалий час утримують лідерство серед стельових конструкцій, оскільки здатні забезпечити ідеально рівну поверхню, а також втілити в життя навіть найскладніші дизайнерські ідеї. Існує кілька типів таких виробів….