CITYBLOCK349EP

Світлодіодні лампи – освітлення майбутнього на натяжних стелях

Сьогодні, коли ціни на електроенергію піднімаються мало не щороку, всі почали замислюватися про її економію. Деякі країни вже знайшли вихід з цієї ситуації – світлодіодне освітлення. І навіть запущена глобальна программа LED City, яка має на увазі собою впровадження світлодіодного освітлення в усіх містах планети. LED City вже домоглася чималих успіхів в США, де світлодіодне освітлення широко використовують для освітлення доріг та вулиць. Далі по черзі Канада, Китай, Тайвань і країни Євросоюзу.

свет 1У нашій країні дана програма працює з 2010 року. Її успішне впровадження можна спостерігати в населених пунктах Херсонської, Миколаївської області, Одесі та Житомирі.

Жителі України, які вже перейшли в своїх квартирах і будинках на лампи зі світлодіодами, підтверджують значну економію їх сімейний бюджетів. До того ж, дані лампи відрізняються довговічністю, вологостійкістю, контрастністю, відмінними можливостями передачі кольору, яскравістю, і є екологічно безпечними (не містять ртуть).

светодиод
Саме тому ми рекомендуємо і Вам використовувати для натяжних стель світлодіодне освітлення. Сьогодні у продажу є великий вибір, як точкових світильників, так і різних люстр. Також можна зробити підсвічування натяжної стелі за допомогою світлодіодної стрічки.

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше