CITYBLOCK349EP

Технології

Виробництво натяжних стель у Києві.

На сьогоднішній день напевно кожен, хто робив ремонт має уявлення про натяжні стелі. Також вони відомі як французькі натяжні стелі, так як перші натяжні стелі з’явилися саме у Франції. В середині 90-х натяжні стелі почали з’являтися і в Києві але вартість квадратного метра була вище 150 доларів США і природно була здебільшого людей не по кишені.

Минув час і натяжні стелі почали втрачати в ціні. З’являлося все більше компаній які налагоджували виробництво натяжних стель в Києві а так же фірм, які виступали посередниками між виробниками і замовниками.

Але давайте більш детально зупинимося на питанні: А як проводитися натяжна стеля?
Натяжна стеля має кілька компонентів, а саме: профіль (алюмінієвий або пластиковий), ПВХ плівка з ПВХ гарпуном по всьому периметру полотна і маскувальна ПВХ вставка.

Спробуємо більш детально визначити а що мається на увазі під словом «французький».
Профіль, будь він алюмінієвий або пластиковий проводитися за спеціальними параметрами з первинного алюмінію на території України і ніяк не може ставитися до Франції.

Маскувальна ПВХ вставка використовується для приховування профілю і переходу між стіною і натяжною стелею виготовляється з м’якого пластику в Україні.

Основним елементом натяжної стелі є, звичайно ж, ПВХ плівка, основна частина якої проводитися у Франції і Німеччині. Також на ринку України зараз можна знайти і інших виробників таких ка Росія, Бельгія, Китай та інших країн.

Варто зазначити що більшість поважаючих себе компаній працює з ПВХ плівкою з Франції та Німеччини так як вона менш податлива до вигорання кольору на полотні і змін температур.

Виходячи з нашого аналізу, можна прийти до висновку, що назва «французький натяжна стеля» вже давно кануло в лету. В реаліях нашої з Вами життя тільки ПВХ плівка залишається незмінно французької, а всі інші комплектуючі натяжних стель протягом досить тривалого періоду виробляються в Україні, проте це жодним чином не може перешкодити компанії Potolkoff давати 12-річну гарантію на натяжні стелі.

Будь ласка, оцініть сторінку

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

Фотогалерея робіт
ГОТОВІ РІШЕННЯ
Спальня, 7 м.кв
1,760 грн
Детальніше
Ванна, 5 м.кв
2,050 грн
Детальніше
Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
ТРЕНД року
Парящі лінії
Детальніше
Популярні статті

Зміст: Особливості дизайну стелі Дворівневі стелі. Які бувають? Натажние стелі з фотодруком Переваги натяжних стель на кухні Догляд за натяжними стелями на кухні Популярні запитання Багато хто погодиться, що кухня…

Перш ніж придбати безшовну натяжну стелю необхідно визначитися з виробником безшовної натяжної стелі і сумою, яку Ви готові витратити. Компанії часто знижують ціну на безшовну натяжну стелю включаючи в неї…

Глянцева натяжна стеля – найбільш сучасний, стильний і ефектний спосіб обробки стелі. Глянцеві поверхні прекрасно поєднуються з інтер’єром практично будь-якого стилю, а широкий спектр кольорових рішень дозволяє втілити в життя…

Одним з особливих елементів декору приміщення є натяжна стеля. Коли ремонтом займається фахівець, то власник не думає про те, як вибрати натяжну стелю – все це здатний вирішити професіонал своєї…

Натяжні стелі вже тривалий час утримують лідерство серед стельових конструкцій, оскільки здатні забезпечити ідеально рівну поверхню, а також втілити в життя навіть найскладніші дизайнерські ідеї. Існує кілька типів таких виробів….