CITYBLOCK349EP

Точкові світильники: ідеальне доповнення до натяжних стель

Установка сучасної натяжної стелі вимагає також і зміни типу освітлення кімнати. Звичайні стельові люстри вже не будуть вписуватися в зовнішній вигляд приміщення, тому вибір точкових світильників є найбільш розумним і раціональним.

Компанія Potolkoff пропонує своїм клієнтам неймовірно широкий асортимент точкових ламп, призначених для установки разом з натяжними стелями, в розділі Точкові світильники. Врізні і накладні, кожен з видів таких освітлювальних приладів має свої переваги і недоліки. Так, для монтажу врізних світильників без порушення цілісності структури стелі не обійтися, тому найчастіше їх встановлюють одночасно з монтажем стельової конструкції.

Безперечні переваги світлодіодних світильників очевидні – вони не тільки довговічні, прості в експлуатації і займають мінімум місця, але і здатні прикрасити будь-яке приміщення, роблячи його неймовірно світлим і красивим.

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше