CITYBLOCK349EP

Вибираємо багет для натяжної стелі

Для початку давайте розберемося, що таке багет. Профіль, або багет, являє собою спеціальну рейкового конструкцію, яка дозволяє утримувати натяжні стелі в потрібній площині. Саме до профілю прикріплюється тканина, або інший матеріал, з якого виготовлена натяжна стеля.

Традиційно профілі бувають виготовлені з алюмінію або з полівінілхлориду. Обидва варіанти мають свої плюси і свої мінуси. Зокрема, до плюсів алюмінієвих профілів, які з’явилися значно раніше, належать такі моменти:

Плюси і мінуси алюмінієвих профілів

завантаження (1)

 • Надійність. Металеві профілі дуже міцні. Вони здатні витримувати значні навантаження і не ламатися.
 • Довговічність. Зрозуміло, що будь-який металевий виріб вельми довговічний. Тим більше, виріб з алюмінію, який практично не піддається корозії.
 • Естетичність. Алюмінієвий профіль просто гарний. Натяжні стелі, із застосуванням такого профілю, виглядають дуже солідно.

З мінусів алюмінієвих профілів можна виділити їх більш високу вартість, в порівнянні з пластиковими багетами, неможливість застосування на ділянках з кривими лініями, необхідність просвердлювання дірок для кріплення, більшу вагу, в порівнянні з пластиком.

Плюси і мінуси пластикових профілів

завантаження

 • Легкість. Профіль з полівінілхлориду набагато легше свого алюмінієвого аналога. А значить, монтувати його простіше.
 • Практичність. ПВХ Багет немає альтернативи на ділянках з кривими лініями.
 • Низька вартість. Пластиковий профіль має значно меншу вартість, в порівнянні з алюмінієвим профілем. Отже, багети з ПВХ більш доступні для споживачів.

Мінусами пластикових профілів є те, що вони менш надійні, і при великих навантаженнях, можуть ламатися або деформуватися. Крім того, вони менш довговічні.

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше