CITYBLOCK349EP

Вплив кольору стелі на здоров’я і психіку людини

Ще великий мислитель Йоганн Вольфганг Гете зауважив, що колір може як позитивно, так і негативно впливати на психіку і здоров’я людини. Так, жовтий колір будить світлі почуття, допомагає повернути радість життя, стимулює розумові здібності, зміцнює нервову систему. Синій трохи заспокоює, додає відчуття впевненості, стабільності, але не рекомендує на кухні, так як притуплює відчуття голоду. Блакитний – кращий засіб від безсоння. Червоний колір має стимулюючу дію, заряджає енергією, але при тривалій дії може викликати втому і зробити частішим серцебиття. Особливо обережно потрібно бути з фіолетовим кольором. Його надлишок може спровокувати депресивний стан.

цвет2

Найбільш сприятливий для людини – зелений колір. Він освіжає, заспокоює, корисний при безсонні і перевтомі. Тому, збираючись проводити ремонт, максимум уваги варто приділити підбору колірних рішень. Особливо це стосується кольору стелі. В даному випадку натяжні стелі будуть найвдалішим рішенням, адже їм можна зробити абсолютно будь-якого кольору.

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше