CITYBLOCK349EP

Як доглядати за натяжною стелею?

Якщо у Вашій квартирі встановлена натяжна стеля або Ви тільки збираєтеся це зробити, Вас напевно цікавить догляд за ним.

Все дуже просто. На щастя, необхідність генеральної мийки стель виникає рідко, і це не може не радувати. Стелі в житлових кімнатах і коридорах практично не вимагають прибирання. Забруднення стель найчастіше трапляється у ванній кімнаті – сліди від крапель води – і в кухні – через кіптяву, яка з’являється під час приготуванні їжі. Здійснити прибирання можна двома способами: сухим і вологим. При першому способі використовується суха м’яка тканина, бажано серветка з мікрофібри або замші. Під час вологого прибирання застосовується відповідно волога губка. Якщо Ви помітили на вашій стелі сильне забруднення, на м’яку тканину можна нанести трохи рідини для миття посуду.

Увага! Ні в якому разі не застосовуйте миючі засоби з абразивними частинками, наприклад, такими як сода, порошок і т.д. Вони можуть подряпати тканину або плівку ПВХ. Також нашкодити стелі можуть швабри і щітки. Один необережний рух – і «красива» дірка може надовго зіпсувати Вам настрій.

Будь ласка, оцініть сторінку

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

Фотогалерея робіт
ГОТОВІ РІШЕННЯ
Спальня, 7 м.кв
1,760 грн
Детальніше
Ванна, 5 м.кв
2,050 грн
Детальніше
Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
ТРЕНД року
Парящі лінії
Детальніше