CITYBLOCK349EP

Як ефективно поєднати натяжну стелю з стельовими гардинами

Сучасні технології інтер’єрного дизайну здатні поєднувати багато корисних та естетичних рішень. Зокрема, великим попитом користується поєднання натяжної стелі і стельових гардин. Яким чином це найкраще зробити, піде мова в цій статті.

гар 1Головне, що потрібно усвідомити, це те, що всі рішення бажано планувати заздалегідь, до того, як вже щось зроблено. Такий підхід дозволить вам зберегти достатню кількість грошей і часу, які, як відомо, теж гроші. Є два основних способи поєднання двох вищезгаданих рішень.

 

  • Класичний монтаж стельових гардин
  • Монтаж стельових гардин методом «Обрив»

Кожен із способів має свої переваги. Але і недоліки теж є у кожного з них.

Класичний монтаж стельових гардин

гар 2Такий спосіб передбачає розміщення під полотном натяжної стелі спеціальної конструкції, до якої крізь стелю проводиться кріплення власне гардин. Плюсом цього способу є ідеальна композиція. Однак виконувати її потрібно, спочатку підготувавши конструкцію для стельової гардини і лише потім змонтувавши натяжну стелю.

 

Монтаж стельових гардин методом «Обрив»

гар 3В цьому випадку натяжна стеля не доходить до самої стіни, обриваючись на певній відстані. Для цього застосовуються спеціальні бруски. Що стосується стельової гардини, то вона кріпиться до існуючої стелі. В результаті візуально гардини виходять безпосередньо з стелі, що виглядає надзвичайно красиво.

Таким чином, обидва варіанти досить ефективні. Однак інтер’єрні дизайнери, досить часто застосовують комбінацію обох способів, домагаючись нестандартних, але дуже красивих і незвичайних рішень. У будь-якому випадку, така комбінація має безліч варіантів, здатних задовольнити будь-який смак.

Будь ласка, оцініть сторінку

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

Фотогалерея робіт
ГОТОВІ РІШЕННЯ
Спальня, 7 м.кв
1,760 грн
Детальніше
Ванна, 5 м.кв
2,050 грн
Детальніше
Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
ТРЕНД року
Парящі лінії
Детальніше
Популярні статті

Зміст: Особливості дизайну стелі Дворівневі стелі. Які бувають? Натажние стелі з фотодруком Переваги натяжних стель на кухні Догляд за натяжними стелями на кухні Популярні запитання Багато хто погодиться, що кухня…

Перш ніж придбати безшовну натяжну стелю необхідно визначитися з виробником безшовної натяжної стелі і сумою, яку Ви готові витратити. Компанії часто знижують ціну на безшовну натяжну стелю включаючи в неї…

Глянцева натяжна стеля – найбільш сучасний, стильний і ефектний спосіб обробки стелі. Глянцеві поверхні прекрасно поєднуються з інтер’єром практично будь-якого стилю, а широкий спектр кольорових рішень дозволяє втілити в життя…

Одним з особливих елементів декору приміщення є натяжна стеля. Коли ремонтом займається фахівець, то власник не думає про те, як вибрати натяжну стелю – все це здатний вирішити професіонал своєї…

Натяжні стелі вже тривалий час утримують лідерство серед стельових конструкцій, оскільки здатні забезпечити ідеально рівну поверхню, а також втілити в життя навіть найскладніші дизайнерські ідеї. Існує кілька типів таких виробів….