CITYBLOCK349EP

Як вибрати натяжну стелю для дівчинки-принцеси

Батьки завжди прагнуть забезпечити свою дитину найкращим чином. Не в останню чергу, це стосується і кімнати дитини, оформлення інтер’єру який впливає на розвиток і загальний настрій дитини. Особливо, якщо ця дитина – дівчинка. Та ще й дівчинка, яка любить увагу і надає велике значення обстановці і оточенню.

3_min38При оформленні інтер’єру кімнати такої дівчинки-принцеси необхідно застосовувати якісні та оригінальні матеріали, за допомогою яких можна зробити приміщення багатим і стильним. Не останню роль тут відіграє використання натяжної стелі. Серед безлічі варіантів, що застосовуються для досягнення такої мети, слід виділити чотири найбільш популярних.

 • Натяжна стеля з сатину. Використання подібної натяжної стелі дозволить створити враження домашнього тепла і, в той же час, вишуканості. Така фактура нагадує тканину, матеріал може прекрасно відтіняти предмети інтер’єру, витримані в пастельних тонах. Зокрема, біла сатинова стеля ідеально підійде до вишневих або шоколадних предметів інтер’єру.
 • Натяжні стелі з фотодруком. Така технологія буде свідчити про королівський смак і можливість батьків. Тим більше, що з такою технологією можна перетворити натяжну стелю у справжній шедевр. А інтер’єр кімнати зробити подібним до інтер’єрів королівських палаців.
 • Лакова натяжна стеля. Це рішення неймовірно красиво і дозволяє використовувати гру відображення інтер’єру кімнати на самій стелі. В результаті продуманого дизайнерського рішення, така стеля може кардинально змінити кімнату, надавши їй незвичність і своєрідний неповторний шарм.

imagesТаким чином, використання різних варіантів натяжних стель, та ще й із застосуванням стильних і розкішних балдахінів, дозволить перетворити кімнату вашої принцеси в приміщення, гідне особи королівської крові, який зазвичай і бачать свою маленьку принцесу її батьки.

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше