CITYBLOCK349EP

Як вибрати натяжну стелю для дівчинки-принцеси

Батьки завжди прагнуть забезпечити свою дитину найкращим чином. Не в останню чергу, це стосується і кімнати дитини, оформлення інтер’єру який впливає на розвиток і загальний настрій дитини. Особливо, якщо ця дитина – дівчинка. Та ще й дівчинка, яка любить увагу і надає велике значення обстановці і оточенню.

3_min38При оформленні інтер’єру кімнати такої дівчинки-принцеси необхідно застосовувати якісні та оригінальні матеріали, за допомогою яких можна зробити приміщення багатим і стильним. Не останню роль тут відіграє використання натяжної стелі. Серед безлічі варіантів, що застосовуються для досягнення такої мети, слід виділити чотири найбільш популярних.

  • Натяжна стеля з сатину. Використання подібної натяжної стелі дозволить створити враження домашнього тепла і, в той же час, вишуканості. Така фактура нагадує тканину, матеріал може прекрасно відтіняти предмети інтер’єру, витримані в пастельних тонах. Зокрема, біла сатинова стеля ідеально підійде до вишневих або шоколадних предметів інтер’єру.
  • Натяжні стелі з фотодруком. Така технологія буде свідчити про королівський смак і можливість батьків. Тим більше, що з такою технологією можна перетворити натяжну стелю у справжній шедевр. А інтер’єр кімнати зробити подібним до інтер’єрів королівських палаців.
  • Лакова натяжна стеля. Це рішення неймовірно красиво і дозволяє використовувати гру відображення інтер’єру кімнати на самій стелі. В результаті продуманого дизайнерського рішення, така стеля може кардинально змінити кімнату, надавши їй незвичність і своєрідний неповторний шарм.

imagesТаким чином, використання різних варіантів натяжних стель, та ще й із застосуванням стильних і розкішних балдахінів, дозволить перетворити кімнату вашої принцеси в приміщення, гідне особи королівської крові, який зазвичай і бачать свою маленьку принцесу її батьки.

Будь ласка, оцініть сторінку

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

Фотогалерея робіт
ГОТОВІ РІШЕННЯ
Спальня, 7 м.кв
1,760 грн
Детальніше
Ванна, 5 м.кв
2,050 грн
Детальніше
Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
ТРЕНД року
Парящі лінії
Детальніше
Популярні статті

Зміст: Особливості дизайну стелі Дворівневі стелі. Які бувають? Натажние стелі з фотодруком Переваги натяжних стель на кухні Догляд за натяжними стелями на кухні Популярні запитання Багато хто погодиться, що кухня…

Перш ніж придбати безшовну натяжну стелю необхідно визначитися з виробником безшовної натяжної стелі і сумою, яку Ви готові витратити. Компанії часто знижують ціну на безшовну натяжну стелю включаючи в неї…

Глянцева натяжна стеля – найбільш сучасний, стильний і ефектний спосіб обробки стелі. Глянцеві поверхні прекрасно поєднуються з інтер’єром практично будь-якого стилю, а широкий спектр кольорових рішень дозволяє втілити в життя…

Одним з особливих елементів декору приміщення є натяжна стеля. Коли ремонтом займається фахівець, то власник не думає про те, як вибрати натяжну стелю – все це здатний вирішити професіонал своєї…

Натяжні стелі вже тривалий час утримують лідерство серед стельових конструкцій, оскільки здатні забезпечити ідеально рівну поверхню, а також втілити в життя навіть найскладніші дизайнерські ідеї. Існує кілька типів таких виробів….