CITYBLOCK349EP

Як вибрати натяжну стелю?

Одним з особливих елементів декору приміщення є натяжна стеля. Коли ремонтом займається фахівець, то власник не думає про те, як вибрати натяжну стелю – все це здатний вирішити професіонал своєї справи. Але якщо ремонт робиться самостійно, то треба не тільки визначитися зі стелею, а й порахувати вартість, в тому числі і робіт по монтажу. Ціна в таких випадках може сильно відрізнятися від того, що здатний запропонувати фахівець.

Які бувають натяжні стеліи

Це тонка і дуже міцна плівка, яку натягують на попередньо встановлений каркас на стелі. Таке виробництво дозволяє монтувати натяжну конструкцію на будь-якому етапі будівництва або ремонту приміщення. Основна його перевага – поверхню можна зробити ідеально рівною, а можна надати їй різну конфігурацію. Також можна вибрати колір стелі в залежності від вимог дизайну інтер’єру або його фактуру – замша, глянець або з нанесенням малюнка. Види натяжних стель дають величезний простір для фантазій.

На ринку в основному представлена ​​продукція низького цінового сегмента виробництва Китай, і високого – Франція. Головне звертати увагу на сертифікати якості продукції. Які натяжні стелі вибрати – особиста справа кожного, але головна їхня перевага полягає в довговічності, вони не підтримують горіння і вологостійкість.

Переваги для ванної

Окремо варто згадати про переваги використання таких стель у ванній кімнаті. Підвищена вологість – основна проблема цього приміщення. Але якщо ви знаєте, яку натяжну стелю вибрати краще, в цьому випадку можна уникнути плям. Він не пітніє, не тріскається, не протікає, витримує високі перепади температур і при цьому зберігає свій первозданний колір. Ще один незаперечний плюс такого матеріалу для ванної – він стійкий до утворення грибків і плісняви, а також невибагливий в догляді.

Як замовити?

Коли ви визначилися з типом стелі, необхідно виміряти площу, яка буде їм покрита. Найпростіше зв’язатися з компанією-постачальником і викликати замірника, який проведе всі роботи точно і професійно. Але якщо ви вирішили зробити це самостійно, обмірте периметр площі, а також висоту стель – якщо вона вище трьох метрів, базова ціна монтажу може збільшитися. У замовленні необхідно буде вказати кількість кутів, кількість і протяжність криволінійних ділянок. Уже на цьому етапі вибираємо люстру і інші освітлювальні прилади, щоб майстри знали, з чим потім матимуть справу при установці.

Як підготувати приміщення

Як правило, готові стелі монтуються швидко і без особливого сміття. Єдине, що необхідно зробити в обов’язковому порядку – винести всі меблі з приміщення. Якщо це неможливо, про такі нюанси варто заздалегідь попередити працівників. І справа тут не тільки в проведенні монтажних робіт. Щоб натягнути конструкцію, необхідно нагріти приміщення мінімум до 60оС, а це може погано позначитися на меблях.

Варіанти оплати

Наша компанія завжди йде назустріч клієнтам, тому пропонує різні варіанти оплати робіт. Всі деталі обговорюємо особисто з клієнтом. Крім того, на сайті є можливість попередньо розрахувати онлайн вартість запланованих робіт.

Гарантійний термін

Ми надаємо 12 років гарантії на стелю, встановлену нашими фахівцями, за умови правильної його експлуатації.

Рекомендації до використання

Для того щоб стеля довго зберігала привабливий вигляд, досить правильно її монтувати, дотримуватися температурного режиму у випадках, коли це важливо, і уникати механічних пошкоджень.

Зробіть online заявку і отримаєте гарантовану знижку від 3% до 15%

  Фотогалерея робіт
  ГОТОВІ РІШЕННЯ
  Спальня, 7 м.кв
  2,682 грн
  Детальніше
  Ванна, 5 м.кв
  3,072 грн
  Детальніше
  Хочете дізнатися точну вартість Вашого майбутнього стелі? Оформіть заявку, і наш технічний фахівець зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО в зручний для Вас час.
  ТРЕНД року
  Парящі лінії
  Детальніше